WP Cloud Plugins - en to lv_LV translation catalogue (1700 entries)

en: Failed to load file.
lv_LV: Fail to load file.

en: Failed to create folder.
lv_LV: Neizdevās izveidot mapi.

en: Failed to move file.
lv_LV: Fail to move file.

en: Failed to patch file.
lv_LV: Fail to patch file.

en: Failed to delete file.
lv_LV: Fail to delete file.

en: Settings
lv_LV: Iestatījumi

en: Getting Started
lv_LV: Darba uzsākšana

en: Modules
lv_LV: Moduļi

en: File Browser
lv_LV: Failu pārlūks

en: Personal Folders
lv_LV: Personiskās mapes

en: Reports
lv_LV: Atskaites

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
lv_LV: Jums nav pietiekamu atļauju, lai piekļūtu šai lapai.

en: Account is not linked to the plugin anymore.
lv_LV: Konts vairs nav saistīts ar spraudni.

en: Please re-authorize!
lv_LV: Lūdzu, atkārtoti apstipriniet!

en: Please refresh the authorization or remove the account from the list.
lv_LV: Lūdzu, atsvaidziniet autorizāciju vai noņemiet kontu no saraksta.

en: If the problem persists, fall back to the default App via the settings on the Advanced tab.
lv_LV: Ja problēma saglabājas, atgriezieties pie noklusējuma programmas, izmantojot cilnes Papildu iestatījumus.

en: Cannot get account storage information.
lv_LV: Nevar iegūt konta glabāšanas informāciju.

en: You need at least PHP %s if you want to use this plugin
lv_LV: Ja vēlaties izmantot šo spraudni, jums ir nepieciešams vismaz PHP %s

en: You are using:
lv_LV: Jūs izmantojat:

en: We are not able to connect to the API as you don't have the cURL PHP extension installed
lv_LV: Mēs nevaram izveidot savienojumu ar API, jo jums nav instalēts cURL PHP paplašinājums

en: Please enable or install the cURL extension on your server
lv_LV: Lūdzu, iespējojiet vai instalējiet cURL paplašinājumu savā serverī

en: We are not able to connect to the API as cURL PHP functions curl_init and/or curl_exec are on the list of disabled functions in your PHP configuration.
lv_LV: Mēs nevaram izveidot savienojumu ar API, jo cURL PHP funkcijas curl_init un/vai curl_exec ir jūsu PHP konfigurācijas atspējoto funkciju sarakstā.

en: To resolve this, please remove those functions from the "disabled_functions" PHP configuration.
lv_LV: Lai to atrisinātu, lūdzu, noņemiet šīs funkcijas no PHP konfigurācijas "disabled_functions".

en: We are not able to connect to the API as the plugin is interfering with an other plugin
lv_LV: Mēs nevaram izveidot savienojumu ar API, jo spraudnis traucē cita spraudņa darbību

en: The other plugin is using an old version of the Api-PHP-client that isn't capable of running multiple configurations
lv_LV: Otrs spraudnis izmanto veco Api-PHP klienta versiju, kas nespēj izmantot vairākas konfigurācijas

en: Please disable this other plugin if you would like to use this plugin
lv_LV: Lūdzu, atspējojiet šo citu spraudni, ja vēlaties izmantot šo spraudni

en: If you would like to use both plugins, ask the developer to update it's code
lv_LV: Ja vēlaties izmantot abus spraudņus, jautājiet izstrādātājam, lai atjauninātu tā kodu

en: Cannot create the cache directory %s, or it is not writable
lv_LV: Nav iespējams izveidot kešatmiņas direktoriju %s, vai arī tas nav rakstāms

en: Please check if the directory exists on your server and has %s writing permissions %s
lv_LV: Lūdzu, pārbaudiet, vai direktorijs pastāv jūsu serverī un vai tam ir %s rakstīšanas atļaujas %s

en: The cURL library of your server does not support TLS1.1 or TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.1 support or higher for this library
lv_LV: Jūsu servera cURL bibliotēka neatbalsta TLS1.1 vai TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). Tas ir nepieciešams API, lai izveidotu drošu savienojumu. Lūdzu, sazinieties ar savu tīmekļa mitinātāju un lūdziet, lai tas atjaunina curl bibliotēku un/vai nodrošina TLS1.1 vai augstāku versiju atbalstu šai bibliotēkai

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account or disable the plugin if you are not using it.
lv_LV: Šis spraudnis pašlaik nav savienots ar %s kontu. Pievienojiet kontu vai atspējojiet spraudni, ja to neizmantojat.

en: Connect your account!
lv_LV: Pievienojiet savu kontu!

en: The plugin isn't longer linked to the account(s): %s
lv_LV: Spraudnis vairs nav saistīts ar kontu(-iem): %s

en: Refresh the authorization!
lv_LV: Atsvaidziniet autorizāciju!

en: Inactive License
lv_LV: Neaktīvā licence

en: The plugin is not yet activated. This means you’re missing out on updates and support! Please activate the plugin in order to start using the plugin, or disable the plugin.
lv_LV: Spraudnis vēl nav aktivizēts. Tas nozīmē, ka jūs nesaņemat atjauninājumus un atbalstu! Lai sāktu izmantot spraudni, lūdzu, aktivizējiet spraudni vai atspējojiet spraudni.

en: Activate the plugin!
lv_LV: Aktivizējiet spraudni!

en: Buy License
lv_LV: Pirkt licenci

en: Docs
lv_LV: Dokumentācija

en: Support
lv_LV: Atbalsts

en: cURL installed but unable to retrieve version.
lv_LV: cURL ir instalēts, bet nevar iegūt versiju.

en: The selected account is no longer available, or there are currently no accounts linked to the plugin. Please make sure that the plugin has active accounts and re-create the shortcode.
lv_LV: Izvēlētais konts vairs nav pieejams vai arī pašlaik nav ar spraudni saistītu kontu. Lūdzu, pārliecinieties, ka spraudnim ir aktīvi konti, un atkārtoti izveidojiet īso kodu.

en: The selected folder is no longer available. Please reselect a top folder.
lv_LV: Izvēlētā mape vairs nav pieejama. Lūdzu, izvēlieties citu mapi.

en: Folder location not longer available
lv_LV: Mapes atrašanās vieta vairs nav pieejama

en: Select folder location
lv_LV: Atlasiet mapes atrašanās vietu

en: Select folder
lv_LV: Atlasiet mapi

en: Reset
lv_LV: Atiestatīt

en: Select
lv_LV: Izvēlieties

en: Selected Content
lv_LV: Izvēlētais saturs

en: Remove item from list
lv_LV: Noņemt vienumu no saraksta

en: Upload or select a file from the media library.
lv_LV: Augšupielādējiet vai atlasiet failu no multivides bibliotēkas.

en: Select Image
lv_LV: Atlasiet attēlu

en: Fallback to the default value.
lv_LV: Atgriešanās pie noklusējuma vērtības.

en: Default
lv_LV: Noklusējums

en: Unavailable
lv_LV: Nav pieejams

en: Calculating...
lv_LV: Aprēķinot...

en: Error communicating with API:
lv_LV: Kļūda saziņā ar API:

en: Cannot read import file.
lv_LV: Nevar nolasīt importa failu.

en: This is not a backup file for this plugin.
lv_LV: Šis nav šī spraudņa dublējums.

en: Data has not been successfully imported.
lv_LV: Dati nav veiksmīgi importēti.

en: Data has been successfully imported.
lv_LV: Dati ir veiksmīgi importēti.

en: Failed to rename file.
lv_LV: Fail to rename file.

en: No new name set
lv_LV: Nav noteikts jauns nosaukums

en: You are not authorized to rename files in this directory
lv_LV: Jums nav atļauts pārdēvēt failus šajā direktorijā

en: You are not authorized to rename this file or folder
lv_LV: Jūs neesat pilnvarots pārdēvēt šo failu vai mapi

en: You are not authorized to rename folder
lv_LV: Jūs neesat pilnvarots pārdēvēt mapi

en: You are not authorized to rename this file
lv_LV: Jūs neesat pilnvarots pārdēvēt šo failu

en: No new description set
lv_LV: Nav noteikts jauns apraksts

en: Failed to edit file.
lv_LV: Fail to edit file.

en: You are not authorized to edit files in this directory
lv_LV: Jums nav atļauts rediģēt failus šajā direktorijā

en: You are not authorized to edit this file or folder
lv_LV: Jums nav tiesību rediģēt šo failu vai mapi

en: Failed to add folder
lv_LV: Neizdevās pievienot mapi

en: No new foldername set
lv_LV: Nav iestatīts jauns mapes nosaukums

en: Failed to add file.
lv_LV: Fail to add file.

en: You are not authorized to add folders in this directory
lv_LV: Šajā direktorijā nav atļauts pievienot mapes

en: You are not authorized to add a folder
lv_LV: Jums nav tiesību pievienot mapi

en: Visitors
lv_LV: Apmeklētāji

en: Visitor
lv_LV: Apmeklētājs

en: Deleted
lv_LV: Izdzēsts

en: A visitor
lv_LV: Apmeklētājs

en: Previewed
lv_LV: Apskatīts

en: Downloaded
lv_LV: Lejupielādēts

en: Streamed
lv_LV: Straumēts

en: Shared
lv_LV: Koplietošanas vietne

en: Renamed
lv_LV: Pārdēvēts par

en: Created
lv_LV: Izveidots

en: Description updated
lv_LV: Atjaunināti metadati

en: Metadata updated
lv_LV: Atjaunināti metadati

en: Moved
lv_LV: Pārvietots

en: Uploaded
lv_LV: Augšupielādēts

en: Upload failed
lv_LV: Augšupielāde neizdevās

en: Searched
lv_LV: Meklēts

en: Collection
lv_LV: Kolekcija

en: Notification
lv_LV: Paziņojums

en: Warning
lv_LV: Brīdinājums

en: User
lv_LV: Lietotājs

en: folder
lv_LV: mape

en: file
lv_LV: fails

en: Module
lv_LV: Modulis

en: %s previewed the %s %s
lv_LV: %s priekšskatījums %s %s

en: %s downloaded the %s %s
lv_LV: %s lejupielādēt %s %s

en: %s downloaded the %s %s as %s file
lv_LV: %s lejupielādēts %s %s kā %s fails

en: %s downloaded %s files from %s %s as ZIP file
lv_LV: %s lejupielādēti %s faili no %s %s kā ZIP fails

en: %s streamed the %s %s
lv_LV: %s straumē %s %s

en: Shared link
lv_LV: Koplietojamā saite

en: %s created a %s for the %s %s
lv_LV: %s izveidoja %s par %s %s

en: %s renamed the %s %s to %s
lv_LV: %s pārdēvē %s %s uz %s

en: %s deleted the %s %s
lv_LV: %s dzēsts %s %s

en: %s added the %s %s in %s
lv_LV: %s pievienots %s %s %s

en: %s updated the description of the %s %s
lv_LV: %s atjaunināts apraksts %s %s

en: %s updated the %s of the %s %s
lv_LV: %s atjaunināts %s no %s %s

en: %s moved the %s %s to %s
lv_LV: %s pārvietoti %s %s uz %s

en: %s tried to upload %s (%s) to %s
lv_LV: %s mēģināja augšupielādēt %s (%s) uz %s

en: %s searched for "%s" in %s
lv_LV: %s meklēja "%s" sadaļā %s

en: Notification "%s" sent to %s recipient(s)
lv_LV: Paziņojums "%s" nosūtīts %s saņēmējam(-iem)

en: User %s reached download limit while trying to download the %s %s
lv_LV: Lietotājs %s sasniedza lejupielādes limitu, mēģinot lejupielādēt %s %s

en: Warning for %s : %s
lv_LV: Brīdinājums par %s : %s

en: Collection selection "%s" approved by %s
lv_LV: Kolekcijas atlase "%s" apstiprināta ar %s

en: Collection selection "%s" deleted by %s
lv_LV: Kolekcijas izvēle "%s" dzēsta ar %s

en: %s performed an action: %s for %s
lv_LV: %s veica darbību: %s par %s

en: The file you are looking for cannot be found.
lv_LV: Meklējamo failu nav iespējams atrast.

en: The file is probably deleted from the cloud.
lv_LV: Iespējams, ka fails ir izdzēsts no mākoņa.

en: %s activity for %s
lv_LV: %s darbība %s

en: Could not send summary email
lv_LV: Nevar nosūtīt kopsavilkuma e-pastu

en: Anonymous user
lv_LV: Anonīms lietotājs

en: Logged in user
lv_LV: Pieslēgtais lietotājs

en: Everyone
lv_LV: Ikviens

en: None
lv_LV: Nekāds

en: today
lv_LV: šodien

en: Support till %s
lv_LV: Atbalsts līdz %s

en: The support period for this license has expired on %s.
lv_LV: Šīs licences atbalsta periods ir beidzies %s.

en: Communication WP Cloud Plugin license server
lv_LV: Komunikācija WP Cloud spraudņa licences serveris

en: The WP Cloud Plugins are able to communicate with their licence server.
lv_LV: WP mākoņa spraudņi var sazināties ar savu licences serveri.

en: To use the WP Cloud Plugins, you need a valid licence. This licence is validated from time to time using the licence server.
lv_LV: Lai izmantotu WP Cloud spraudņus, jums ir nepieciešama derīga licence. Šī licence laiku pa laikam tiek apstiprināta, izmantojot licenču serveri.

en: WP Cloud Plugins cannot communicate with the licence server
lv_LV: WP Cloud spraudņi nevar sazināties ar licences serveri

en: Your website cannot establish a secure connection with the licensing server. This will cause their plugins to stop working because the licence cannot be validated.
lv_LV: Jūsu vietne nevar izveidot drošu savienojumu ar licencēšanas serveri. Tas izraisa to spraudņu darbības pārtraukšanu, jo licenci nevar apstiprināt.

en: Find a solution
lv_LV: Atrodiet risinājumu

en: Contact Support
lv_LV: Sazinieties ar atbalsta dienestu

en: Username
lv_LV: Lietotājvārds

en: Name
lv_LV: Vārds

en: Role
lv_LV: Loma

en: Break link with Personal Folder
lv_LV: Saites pārtraukšana ar personisko mapi

en: Account (ID: %s) is not connected.
lv_LV: Konts (ID: %s) nav savienots.

en: Create link with Personal Folder
lv_LV: Saiknes izveide ar personisko mapi

en: No users found.
lv_LV: Lietotāji nav atrasti.

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lv_LV[0]: Visas <span class="count">(%s)</span>
lv_LV[1]: Visas <span class="count">(%s)</span>
lv_LV[2]: Visas <span class="count">(%s)</span>

en: No role
lv_LV: Nav nozīmes

[ctx: no user roles]
en: None
lv_LV: Nekāds

en: Default folder for Guests and non-linked Users
lv_LV: Viesu un nesaistītu lietotāju noklusējuma mape

en: Add New
lv_LV: Pievienot jaunu

en: Add New Module
lv_LV: Pievienot jaunu moduli

en: New Module
lv_LV: Jauns modulis

en: Edit Module
lv_LV: Rediģēšanas modulis

en: View Module
lv_LV: Skatīt moduli

en: All Modules
lv_LV: Visi moduļi

en: Search Modules
lv_LV: Meklēšanas moduļi

en: No modules found.
lv_LV: Moduļi nav atrasti.

en: No modules found in Trash.
lv_LV: Miskastē nav atrasti moduļi.

en: (no title)
lv_LV: (Bez nosaukuma)

en: Let people browse a specific folder
lv_LV: Ļaujiet cilvēkiem pārlūkot konkrētu mapi

en: Gallery
lv_LV: Galerija

en: Image and video gallery
lv_LV: Attēlu un video galerija

en: Slider / Carousel
lv_LV: Bīdītājs / karuselis

en: Slider for displaying images
lv_LV: Bīdītājs attēlu rādīšanai

en: Audio Player
lv_LV: Audio atskaņotājs

en: Play your music
lv_LV: Atskaņojiet mūziku

en: Video Player
lv_LV: Video atskaņotājs

en: Stream your video files
lv_LV: Videofailu straumēšana

en: Review & Approve
lv_LV: Pārskatīšana un apstiprināšana

en: Review, select, and confirm files
lv_LV: Failu pārskatīšana, atlase un apstiprināšana

en: Upload Box
lv_LV: Ielādēšanas lodziņš

en: Let people upload content
lv_LV: Ļaujiet cilvēkiem augšupielādēt saturu

en: Search Box
lv_LV: Meklēšanas logs

en: Search box for files and content
lv_LV: Failu un satura meklēšanas lodziņš

en: Embed Documents
lv_LV: Ievietot dokumentus

en: Embed documents directly into your page
lv_LV: Dokumentu iestrādāšana tieši jūsu lapā

en: List
lv_LV: Saraksts

en: Add a list of file download/view links
lv_LV: Failu lejupielādes/apskates saišu saraksta pievienošana

en: Button
lv_LV: Poga

en: Add a button to download a file
lv_LV: Pievienojiet pogu, lai lejupielādētu failu

en: You do not have permission to save modules.
lv_LV: Jums nav atļaujas saglabāt moduļus.

en: Module ID is missing.
lv_LV: Trūkst moduļa ID.

en: Module cannot be found.
lv_LV: Modulis nav atrodams.

en: Copy
lv_LV: Kopēt

en: Modified %s ago
lv_LV: Modificēts %s pirms

en: Dynamic Folders
lv_LV: Dinamiskās mapes

en: Manual
lv_LV: Manuāli

en: Account not connected
lv_LV: Konts nav savienots

en: Invalid
lv_LV: Invalīds

en: ### Default Module ###
lv_LV: #### Noklusējuma modulis ####

en: An anonymous user
lv_LV: Anonīms lietotājs

en: Administrator
lv_LV: Administrators

en: Guests
lv_LV: Viesi

en: %s needs your help!
lv_LV: %s nepieciešama jūsu palīdzība!

en: Not all files could be deleted.
lv_LV: Ne visus failus varēja dzēst.

en: File was deleted.
lv_LV: Faili tika dzēsti.

en: File was renamed.
lv_LV: Faila nosaukums tika mainīts.

en: Failed to copy file.
lv_LV: Fail to copy file.

en: Not all files could be copied.
lv_LV: Ne visus failus varēja kopēt.

en: Successfully copied to new location
lv_LV: Veiksmīgi nokopēts uz jauno atrašanās vietu

en: Not all files could be moved.
lv_LV: Ne visus failus varēja pārvietot.

en: Successfully moved to new location.
lv_LV: Veiksmīga pārcelšanās uz jauno atrašanās vietu.

en: Failed to edit description.
lv_LV: Neizdevās rediģēt aprakstu.

en: Description was edited.
lv_LV: Apraksts tika rediģēts.

en: was added
lv_LV: %s pievienots %s %s %s

en: Failed to import file.
lv_LV: Fail to import file.

en: Invalid AJAX request received.
lv_LV: Saņemts nepareizs AJAX pieprasījums.

en: Start
lv_LV: Sākt

en: Module cannot be rendered as the requested content is not (longer) accessible. Contact the administrator to get access.
lv_LV: Moduli nav iespējams atveidot, jo pieprasītais saturs (vairs) nav pieejams. Sazinieties ar administratoru, lai iegūtu piekļuvi.

en: Module ID is missing
lv_LV: Trūkst moduļa ID

en: Module not found
lv_LV: Modulis nav atrasts

en: User not found
lv_LV: Lietotājs nav atrasts

en: You do not have permissions to do any changes to this selection.
lv_LV: Jums nav tiesību veikt nekādas izmaiņas šajā atlasē.

en: Selection not found
lv_LV: Atlase nav atrasta

en: Selection deleted successfully.
lv_LV: Atlase veiksmīgi izdzēsta.

en: Failed to delete selection.
lv_LV: Izdzēst atlasi neizdevās.

en: No label
lv_LV: Nav etiķetes

en: Label not longer available
lv_LV: Etiķete vairs nav pieejama

en: Selection summary for "%s"
lv_LV: "%s" atlases kopsavilkums

en: %s approved the collection on %s
lv_LV: %s apstiprināja kolekciju %s

en: The following comment was added on approval
lv_LV: Pēc apstiprināšanas tika pievienots šāds komentārs

en: %s has not yet approved the collection. The latest changes are from %s
lv_LV: %s vēl nav apstiprinājis kolekciju. Jaunākās izmaiņas ir no %s

en: Selected files
lv_LV: Atlasītie faili

en: Selection
lv_LV: Atlase

en: Copied to clipboard!
lv_LV: Kopēts uz starpliktuvi!

en: The collection is marked as approved.
lv_LV: Kolekcija ir atzīmēta kā apstiprināta.

en: The collection has been reopened.
lv_LV: Kolekcija ir atjaunota.

en: The collection status is not modified.
lv_LV: Kolekcijas statuss netiek mainīts.

en: Selection successfully deleted.
lv_LV: Atlase veiksmīgi izdzēsta.

en: The selection could not be deleted.
lv_LV: Atlasi nevarēja dzēst.

en: The user has been successfully added to the collection.
lv_LV: Lietotājs ir veiksmīgi pievienots kolekcijai.

en: Could not add user to collection.
lv_LV: Nevar pievienot lietotāju kolekcijai.

en: Log in to this site or enable cookies in your browser to download content. Then reload this page.
lv_LV: Piesakieties šajā vietnē vai iespējojiet sīkfailus savā pārlūkprogrammā, lai lejupielādētu saturu. Pēc tam ielādējiet šo lapu no jauna.

en: You have reached the number of downloads allowed for today. You can download more content tomorrow.
lv_LV: Ir sasniegts šodien atļautais lejupielādes skaits. Papildu saturu varēsiet lejupielādēt rīt.

en: You have reached the number of downloads allowed for this file today. You will be able to download more content tomorrow.
lv_LV: Jūs esat sasniedzis šodien atļauto šī faila lejupielāžu skaitu. Rīt varēsiet lejupielādēt vairāk satura.

en: You have reached your bandwidth limit for today. You will be able to download more content tomorrow.
lv_LV: Jūs esat sasniedzis šodienas joslas platuma limitu. Rīt varēsiet lejupielādēt vairāk satura.

en: You have reached the number of ZIP downloads allowed for today. You will be able to download new ZIP files tomorrow.
lv_LV: Jūs esat sasniedzis šodien atļauto ZIP lejupielādes numuru. Jaunus ZIP failus varēs lejupielādēt rīt.

en: You can set custom usage restrictions that override the module/global usage restrictions set. If no values are set, the module or global restrictions are used.
lv_LV: Varat iestatīt pielāgotus lietošanas ierobežojumus, kas aizstāj moduļa/globālos lietošanas ierobežojumus. Ja vērtības nav iestatītas, tiek izmantoti moduļa vai globālie ierobežojumi.

en: Restriction Period
lv_LV: Ierobežojuma periods

en: Per Day
lv_LV: Dienā

en: Per Week
lv_LV: Nedēļā

en: Per Month
lv_LV: Mēnesī

en: Defines the time frame for applying usage limits. Choose from predefined periods.
lv_LV: Nosaka izmantošanas ierobežojumu piemērošanas laikposmu. Izvēlieties kādu no iepriekš noteiktajiem periodiem.

en: Downloads
lv_LV: Lejupielādes

en: Unlimited
lv_LV: Neierobežots

en: The number of files that a user is allowed to download during the selected period.
lv_LV: Failu skaits, ko lietotājam ir atļauts lejupielādēt izvēlētajā periodā.

en: Downloads per file
lv_LV: Lejupielādes uz failu

en: The number of times the same file can be downloaded by a user during the selected period.
lv_LV: Cik reižu lietotājs var lejupielādēt vienu un to pašu failu izvēlētajā periodā.

en: ZIP downloads
lv_LV: ZIP lejupielādes

en: Number of ZIP files that can be downloaded per user, during the selected period.
lv_LV: ZIP failu skaits, ko var lejupielādēt vienam lietotājam izvēlētajā periodā.

en: Bandwidth usage (in GB)
lv_LV: Pārraides joslas platuma izmantošana (GB)

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period..
lv_LV: Kopējais joslas platums, ko lietotājam ir atļauts izmantot izvēlētajā periodā..

en: User %s has encountered the following download limitation: %s
lv_LV: Lietotājs %s ir saskāries ar šādu lejupielādes ierobežojumu: %s

en: You can adjust the limit for this user via %s
lv_LV: Ierobežojumu šim lietotājam var pielāgot, izmantojot %s

en: User %s has reached the download limitation
lv_LV: Lietotājs %s ir sasniedzis lejupielādes ierobežojumu

en: Content
lv_LV: Saturs

en: Accessibility
lv_LV: Pieejamība

en: Actions
lv_LV: Darbības

en: Select via %s which User Roles are able to perform the actions
lv_LV: Izmantojot %s, atlasiet, kuras lietotāja lomas var veikt darbības

en: User Permissions
lv_LV: Lietotāja atļaujas

en: Upload Settings
lv_LV: Augšupielādēt iestatījumus

en: Layout
lv_LV: Izkārtojums

en: Sort Order
lv_LV: Kārtot pēc kārtas

en: Filters
lv_LV: Filtri

en: Notifications
lv_LV: Paziņojumi

en: Module Access
lv_LV: Piekļuve modulim

en: Who can see this module?
lv_LV: Kas var apskatīt šo moduli?

en: Select which roles or users should be able to perform this action via the module.
lv_LV: Izvēlieties, kurām lomām vai lietotājiem būtu jāspēj veikt šo darbību, izmantojot moduli.

en: Show login screen
lv_LV: Rādīt pieteikšanās ekrānu

en: Display a login message on the module if a user does not have permission to view the module.
lv_LV: Parādiet pieteikšanās ziņojumu modulī, ja lietotājam nav tiesību apskatīt moduli.

en: Show lead screen
lv_LV: Rādīt vadošo ekrānu

en: Require unregistered users to enter their email address before accessing content.
lv_LV: Pirms piekļuves saturam pieprasiet nereģistrētiem lietotājiem ievadīt savu e-pasta adresi.

en: Protect with password
lv_LV: Aizsargāt ar paroli

en: Ask to enter a password before the content is displayed.
lv_LV: Pirms satura parādīšanas tiek pieprasīts ievadīt paroli.

en: Password
lv_LV: Parole

en: Use a secure password.
lv_LV: Izmantojiet drošu paroli.

en: You can add %s?module_pass=...%s to the URL of your page to automatically unlock the module.
lv_LV: Lai automātiski atbloķētu moduli, lapas URL adresē varat pievienot %s?module_pass=...%s.

en: Location
lv_LV: Atrašanās vieta

en: Top folder
lv_LV: Augšējā mape

en: Use one account
lv_LV: Izmantojiet vienu kontu

en: Use a folder from one of the linked accounts. If you disable this option, your users will be able to navigate through the folders of all your linked cloud accounts.
lv_LV: Izmantojiet mapi no viena no saistītajiem kontiem. Ja šo opciju atspējosiet, lietotāji varēs pārvietoties pa visu saistīto mākoņkontu mapēm.

en: Documents
lv_LV: Dokumenti

en: When you select items for the Embed module, only those items that support embedding will be displayed on the front end.
lv_LV: Izvēloties vienumus modulim Iekļaut, priekšējā daļā tiks parādīti tikai tie elementi, kas atbalsta iestrādāšanu.

en: Instead of using a static folder location, the module can also point to a dynamic folder location.
lv_LV: Tā vietā, lai izmantotu statisku mapes atrašanās vietu, modulis var norādīt arī uz dinamisku mapes atrašanās vietu.

en: Documentation
lv_LV: Dokumentācija

en: Dynamic Mode
lv_LV: Dinamiskais režīms

en: Do you want to link your users manually to the folder location or should the plugin handle this automatically for you?
lv_LV: Vai vēlaties manuāli saistīt lietotājus ar mapes atrašanās vietu, vai arī spraudnim tas jādara automātiski?

en: Off
lv_LV: Izslēgt

en: Use a static folder as select on the Content tab.
lv_LV: Izmantojiet statisku mapi, kā atlasiet cilnē Saturs.

en: Manual mode
lv_LV: Manuālais režīms

en: I will link the users manually via %sthis page%s.
lv_LV: Es sasaistīšu lietotājus manuāli, izmantojot %sšo lapu%s.

en: Auto mode
lv_LV: Automātiskais režīms

en: Let the plugin automatically manage the dynamic folders. They will be placed in the folder selected in the Content tab.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim automātiski pārvaldīt dinamiskās mapes. Tās tiks ievietotas mapē, kas atlasīta cilnē Saturs.

en: Name Template
lv_LV: Vārda veidne

en: Template name for automatically created Dynamic Folders.
lv_LV: Automātiski izveidoto dinamisko mapju veidnes nosaukums.

en: Leave empty to use the value that is set globally.
lv_LV: Atstājiet tukšu, lai izmantotu globāli iestatīto vērtību.

en: Available placeholders: %s
lv_LV: Pieejamās vietzīmes: %s

en: Use Template Folder
lv_LV: Izmantojiet veidnes mapi

en: New folders can be pre-populated with files copied from a template folder.
lv_LV: Jaunas mapes var iepriekš aizpildīt ar failiem, kas kopēti no veidnes mapes.

en: Give Access to Root Folder
lv_LV: Piekļuves piešķiršana saknes mapei

en: Select which user roles should not be given a dynamic folder, but should have access to the top folder itself.
lv_LV: Atlasiet, kurām lietotāju lomām nedrīkst piešķirt dinamisko mapi, bet tām jābūt piekļuvei augšējai mapei.

en: Quota
lv_LV: Kvota

en: Set maximum size of the User Folder (e.g. 10M, 100M, 1G). When the Upload function is enabled, the user will not be able to upload when the limit is reached.
lv_LV: Iestatiet lietotāja mapes maksimālo lielumu (piemēram, 10M, 100M, 1G). Ja ir iespējota augšupielādes funkcija, lietotājs nevarēs augšupielādēt, kad limits būs sasniegts.

en: Leave this field empty or set it to -1 for unlimited disk space.
lv_LV: Atstājiet šo lauku tukšu vai iestatiet -1, lai iegūtu neierobežotu diska vietu.

en: Open Subfolder
lv_LV: Atvērt apakšmapi

en: Open a specific folder inside the selected folder. This can be useful in combination with the Dynamic Folders feature. It allows you to create a Dynamic Folder while provide access to a specific subfolder.
lv_LV: Atveriet konkrētu mapi izvēlētajā mapē. Tas var būt noderīgi kombinācijā ar dinamisko mapju funkciju. Tā ļauj izveidot dinamisko mapi, vienlaikus nodrošinot piekļuvi konkrētai apakšmapei.

en: Basic Actions
lv_LV: Pamatdarbības

en: Select which actions should be available for this module. For each action you can select which Roles or Users should be able to perform this action.
lv_LV: Izvēlieties, kurām darbībām jābūt pieejamām šim modulim. Katrai darbībai varat atlasīt, kurām lomām vai lietotājiem jābūt iespējai veikt šo darbību.

en: Preview
lv_LV: Priekšskatījums

en: Who can preview files via this module?
lv_LV: Kas var skatīt failus, izmantojot šo moduli?

en: Inline Preview
lv_LV: Inline priekšskatījums

en: Open preview inside a lightbox. If disabled, the preview will open in a new tab.
lv_LV: Atvērt priekšskatījumu gaismas logā. Ja tas ir atspējots, priekšskatījums tiks atvērts jaunā cilnē.

en: Allow preview in new tab
lv_LV: Atļaut priekšskatījumu jaunā cilnē

en: Show the 'Preview in a new tab' option in the File Actions menu.
lv_LV: Failu darbību izvēlnē parādiet opciju "Priekšskatījums jaunā cilnē".

en: Who can preview files?
lv_LV: Kas var apskatīt failus?

en: Download
lv_LV: Lejupielādēt

en: Download content via this module.
lv_LV: Lejupielādējiet saturu, izmantojot šo moduli.

en: Who can download?
lv_LV: Kas var lejupielādēt?

en: Allow ZIP Downloads
lv_LV: Atļaut ZIP lejupielādes

en: Allow users to select multiple files and folders for ZIP download
lv_LV: Ļaujiet lietotājiem izvēlēties vairākus failus un mapes ZIP lejupielādei

en: Upload
lv_LV: Augšupielādēt

en: Upload content to your Cloud account.
lv_LV: Augšupielādējiet saturu savā mākoņa kontā.

en: Not logged in users are not allowed to perform uploads by default.
lv_LV: Lietotājiem, kas nav pierakstījušies, pēc noklusējuma nav atļauts veikt augšupielādi.

en: Who can upload?
lv_LV: Kas var augšupielādēt?

en: Search
lv_LV: Meklēt

en: Search for files by filename and content (when files are indexed).
lv_LV: Meklēt failus pēc faila nosaukuma un satura (ja faili ir indeksēti).

en: Who can search?
lv_LV: Kas var veikt meklēšanu?

en: Full-Text search
lv_LV: Pilna teksta meklēšana

en: Search in file content, descriptions, tags and other metadata.
lv_LV: Meklējiet failu saturā, aprakstos, tagos un citos metadatos.

en: Initial Search Term
lv_LV: Sākotnējais meklēšanas termins

en: Add search terms if you want to start a search when the shortcode is rendered. Please note that this only affects the initial render. If you want to only show specific files, you can use the Filters tab
lv_LV: Pievienojiet meklēšanas noteikumus, ja vēlaties, lai pēc īskoda atveidošanas tiktu sākta meklēšana. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas ietekmē tikai sākotnējo atveidošanu. Ja vēlaties parādīt tikai konkrētus failus, varat izmantot cilni Filtri

en: Files & Folder Actions
lv_LV: Failu un mapju darbības

en: Direct Link
lv_LV: Tiešā saite

en: Generate links to documents on your website. Only users with access to the module and its content will be able to open the link.
lv_LV: Izveidojiet saites uz dokumentiem savā tīmekļa vietnē. Saiti varēs atvērt tikai lietotāji, kuriem ir piekļuve modulim un tā saturam.

en: Who can link to content?
lv_LV: Kas var pievienot saites uz saturu?

en: Share
lv_LV: Dalīties

en: Generate permanent shared links to your content in the Cloud.
lv_LV: Izveidojiet pastāvīgas koplietojamās saites uz savu saturu mākoņos.

en: Who can share content?
lv_LV: Kas var kopīgot saturu?

en: Box will only create a single shared link per file. Setting a password, expiration date or permission will basically change the sharing permission of the file itself. It will affect the existing shared link for the file.
lv_LV: Katrā failā tiks izveidota tikai viena koplietojamā saite. Nosakot paroli, derīguma termiņu vai atļauju, būtībā tiks mainīta paša faila kopīgošanas atļauja. Tas ietekmēs esošo koplietošanas saiti uz failu.

en: Password protection
lv_LV: Paroles aizsardzība

en: Specify the password to access the shared link. Leave empty to not use a password.
lv_LV: Norādiet paroli, lai piekļūtu koplietojamajai saitei. Atstājiet tukšu, lai paroli neizmantotu.

en: No password.
lv_LV: Nav paroles.

en: Link Expiration
lv_LV: Saites derīguma termiņa beigas

en: Expiration time of the shared link. By default the link will not expire.
lv_LV: Koplietojamās saites derīguma termiņš. Pēc noklusējuma saites derīguma termiņš nebeidzas.

en: No expire date.
lv_LV: Nav derīguma termiņa beigu datuma.

en: You can set an interval using one of the following terms: %s. For example: %s.
lv_LV: Var iestatīt intervālu, izmantojot vienu no šādiem terminiem: %s. Piemēram: %s.

en: Allow download
lv_LV: Atļaut lejupielādi

en: Should the user be able to download the content via the shared link?
lv_LV: Vai lietotājam ir jābūt iespējai lejupielādēt saturu, izmantojot koplietojamo saiti?

en: Create new folders
lv_LV: Jaunu mapju izveide

en: Allow users to create folders.
lv_LV: Ļaujiet lietotājiem izveidot mapes.

en: Who can create folders?
lv_LV: Kas var izveidot mapes?

en: Add/Edit descriptions
lv_LV: Pievienot/rediģēt aprakstus

en: Allow users to add and edit descriptions.
lv_LV: Ļaujiet lietotājiem pievienot un rediģēt aprakstus.

en: Who can add/edit descriptions?
lv_LV: Kas var pievienot/rediģēt aprakstus?

en: Rename
lv_LV: Pārdēvēt

en: Rename files and folders via this module.
lv_LV: Failu un mapju pārdēvēšana, izmantojot šo moduli.

en: Who can rename files?
lv_LV: Kas var pārdēvēt failus?

en: Who can rename folders?
lv_LV: Kas var pārdēvēt mapes?

en: Move
lv_LV: Pārvietot

en: Move content to new folder locations.
lv_LV: Pārvietot saturu uz jaunām mapju atrašanās vietām.

en: Who can move files?
lv_LV: Kas var pārvietot failus?

en: Who can move folders?
lv_LV: Kas var pārvietot mapes?

en: Allow users to copy content.
lv_LV: Ļaujiet lietotājiem kopēt saturu.

en: Who can copy files?
lv_LV: Kas var kopēt failus?

en: Who can copy folders?
lv_LV: Kas var kopēt mapes?

en: Delete
lv_LV: Dzēst

en: Allow users to delete content on your Cloud account.
lv_LV: Ļaujiet lietotājiem dzēst saturu mākoņa kontā.

en: Who can delete files?
lv_LV: Kas var dzēst failus?

en: Who can delete folders?
lv_LV: Kas var dzēst mapes?

en: File Browser view
lv_LV: Failu pārlūka skats

en: Grid/Thumbnail View
lv_LV: Režģa/afišu skats

en: List View
lv_LV: Saraksta Skats

en: Display filename on hover
lv_LV: Parādīt faila nosaukumu, kad parādās rādītājs

en: Display the file names in the thumbnail view only when hovering over the file. When disabled, the file names and actions will be displayed directly under the file. On touch devices, it will always displayed.
lv_LV: Failu nosaukumus failu sīktēlu attēlā rādīt tikai tad, kad uznirstat uz faila. Ja šī opcija ir atspējota, failu nosaukumi un darbības tiks parādītas tieši zem faila. Skārienjutīgajās ierīcēs tas tiks rādīts vienmēr.

en: Show quick preview button
lv_LV: Rādīt ātrās priekšskatīšanas pogu

en: Allow the user to see thumbnail of a file when hovering over an quick preview button.
lv_LV: Ļaujiet lietotājam skatīt faila sīktēlu, kad viņš uzrāda faila sīktēlu, uzspiežot uz ātrās priekšskatīšanas pogas.

en: Allow switching between views
lv_LV: Ļauj pārslēgties starp skatiem

en: Should the user be allowed to change the view via the module on the Front-End?
lv_LV: Vai lietotājam ir jāļauj mainīt skatu, izmantojot Front-End moduli?

en: Show folder tree
lv_LV: Rādīt mapju koku

en: Display a folder tree for easier navigation.
lv_LV: Parādiet mapju koku, lai atvieglotu navigāciju.

en: Show file extension
lv_LV: Rādīt faila paplašinājumu

en: Show file size
lv_LV: Rādīt faila lielumu

en: Show last modified date
lv_LV: Rādīt pēdējās izmaiņas datumu

en: Show file names
lv_LV: Rādīt failu nosaukumus

en: Display or Hide the file names in the gallery.
lv_LV: Parādīt vai Paslēpt failu nosaukumus galerijā.

en: Descriptions always visible
lv_LV: Apraksti vienmēr redzami

en: The description will appear on hover by default. When this setting is enabled it will always be visible.
lv_LV: Apraksts pēc noklusējuma tiks parādīts, kad uz tā būs jānovieto kursors. Ja šis iestatījums ir ieslēgts, tas būs redzams vienmēr.

en: Image row height
lv_LV: Attēla rindas augstums

en: The ideal height you want your grid rows to be. The module will slightly adjusts the row height to fit the images in the masonary grid.
lv_LV: Ideālais vēlamais režģa rindu augstums. Modulis nedaudz pielāgos rindu augstumu, lai pielāgotu attēlus mūra režģī.

en: Padding
lv_LV: Atkāpe

en: Space between images.
lv_LV: Telpa starp attēliem.

en: You can use pixels or percentages. For instance: %s.
lv_LV: Varat izmantot pikseļus vai procentus. Piemēram: %s.

en: Leave empty for default value.
lv_LV: Noklusējuma vērtību atstājiet tukšu.

en: Border radius
lv_LV: Robežu rādiuss

en: The roundness of the image corners in pixels (px).
lv_LV: Attēla stūru noapaļojums pikseļos (px).

en: Show Folder Thumbnails
lv_LV: Rādīt mapju sīktēlus

en: Show thumbnails for the folders in the gallery mode.
lv_LV: Rādīt mapju sīktēlus galerijas režīmā.

en: When enabled, the loading performance of the Gallery can drop proportional with the number of folders present.
lv_LV: Ja šī funkcija ir iespējota, galerijas ielādes veiktspēja var samazināties proporcionāli mapju skaitam.

en: Media Player
lv_LV: Multivides atskaņotājs

en: Video aspect ratio
lv_LV: Video formāta attiecība

en: Select the aspect ratio of your videos. The height of the video player will be set accordingly.
lv_LV: Izvēlieties videoklipu malu attiecību. Video atskaņotāja augstums tiks attiecīgi iestatīts.

en: Landscape
lv_LV: Ainava

en: Portrait
lv_LV: Portrets

en: Other
lv_LV: Cits

en: Responsive (auto resize player based on video dimensions)
lv_LV: Responsīvs (automātiski maina atskaņotāja lielumu atkarībā no video izmēriem)

en: Auto Play
lv_LV: Automātiskā atskaņošana

en: Start the media directly when the module is rendered.
lv_LV: Palaidiet multivides tieši, kad modulis ir atveidots.

en: Autoplay is generally not recommended as it is seen as a negative user experience. It is also disabled in many browsers
lv_LV: Automātiskā atskaņošana parasti nav ieteicama, jo tiek uzskatīta par negatīvu lietotāju pieredzi. Daudzās pārlūkprogrammās tā ir atspējota

en: Mediaplayer Buttons
lv_LV: Mediaplayer pogas

en: Set which buttons (if supported) should be visible in the mediaplayer.
lv_LV: Iestatiet, kurām pogām (ja tās tiek atbalstītas) jābūt redzamām multivides atskaņotājā.

en: Previous
lv_LV: Iepriekšējais

en: Play
lv_LV: Spēlēt

en: Next
lv_LV: Nākamais

en: Volume Slider
lv_LV: Skaļuma slīdnis

en: Skip back 10 second
lv_LV: Izlaist atpakaļ 10 sekundes

en: Jump forward 30 second
lv_LV: Pārlēkt uz priekšu 30 sekundes

en: Speed Rate
lv_LV: Ātruma ātrums

en: Loop
lv_LV: Cilpa

en: Fullscreen
lv_LV: Pilnekrāna režīms

en: Enable Video Advertisements
lv_LV: Video reklāmu iespējošana

en: Supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. Currently, only  Linear MP4 elements are supported.
lv_LV: Atbalsta VAST XML reklāmas, lai piedāvātu videoklipu monetizācijas iespējas. Pašlaik tiek atbalstīti tikai lineārie MP4 elementi.

en: VAST XML Tag Url
lv_LV: VAST XML tagu url

en: Enable Skip Button
lv_LV: Iespējot izlaist pogu

en: Skip button visible after (seconds)
lv_LV: Pēc (sekundēm) redzama poga "Izlaist

en: Allow user to skip advertisment after the following amount of seconds have elapsed
lv_LV: Atļaut lietotājam izlaist reklāmu pēc tam, kad ir pagājušas šādas sekundes

en: Show Playlist
lv_LV: Rādīt atskaņošanas sarakstu

en: Playlist view
lv_LV: Atskaņošanas saraksta skats

en: Older media player skins do not support some of the settings.
lv_LV: Vecākas multivides atskaņotāja ādas neatbalsta dažus iestatījumus.

en: Playlist open on start
lv_LV: Atskaņošanas saraksta atvēršana sākuma režīmā

en: Display the playlist directly when the module is rendered.
lv_LV: Rādīt atskaņošanas sarakstu tieši, kad modulis tiek atveidots.

en: Playlist opens on top of player
lv_LV: Atskaņošanas saraksts tiek atvērts atskaņotāja augšpusē

en: Display the playlist above the video container.
lv_LV: Rādīt atskaņošanas sarakstu virs video konteinera.

en: Playlist autoplay
lv_LV: Atskaņošanas saraksta automātiskā atskaņošana

en: Automatically start the next item in playlist once current one is finished.
lv_LV: Automātiska nākamā atskaņošanas saraksta elementa sākšana, kad pašreizējais elements ir pabeigts.

en: Playlist loop
lv_LV: Atskaņošanas cilpa

en: Restart the playlist as soon as it is finished.
lv_LV: Restartējiet atskaņošanas sarakstu, tiklīdz tas ir pabeigts.

en: Display thumbnails
lv_LV: Parādīt sīktēlus

en: Add thumbnails for the items in the playlist.
lv_LV: Pievienojiet atskaņošanas saraksta elementu sīktēlus.

en: Set your own thumbnail by adding an image file with the same name as the media file. JPG and PNG file formats are supported.
lv_LV: Iestatiet savu sīktēlu, pievienojot attēla failu ar tādu pašu nosaukumu kā multivides failam. Tiek atbalstīti JPG un PNG failu formāti.

en: Display the last modified date in the playlist.
lv_LV: Rādīt pēdējās izmaiņas datumu atskaņošanas sarakstā.

en: Link to webshop
lv_LV: Saite uz interneta veikalu

en: Display a purchase button for your media by adding an url to your webshop.
lv_LV: Rādiet savu multivides līdzekļu pirkšanas pogu, pievienojot url uz savu interneta veikalu.

en: Slider Layout
lv_LV: Slīdņa izkārtojums

en: Slide height
lv_LV: Slaida augstums

en: The height of your slides.
lv_LV: Slaidu augstums.

en: Space between slides (in "px"). Cannot yet be used in combination with Auto size setting.
lv_LV: Attālums starp slaidiem (px). Pagaidām nevar izmantot kopā ar automātisko lieluma iestatījumu.

en: Slides in viewport
lv_LV: Slaidi skata logā

en: Number of slides being displayed in the viewport at the same time.
lv_LV: Vienlaikus skatlogā rādīto diapozitīvu skaits.

en: Slide placement
lv_LV: Slaidu izvietojums

en: Arrangement of the slides. Arrange the slides in a row (horizontal) or column (vertical).
lv_LV: Slaidu izkārtojums. Izkārtojiet slaidus rindā (horizontāli) vai kolonnā (vertikāli).

en: Horizontal
lv_LV: Horizontālās

en: Vertical
lv_LV: Vertikālās

en: Centred slides
lv_LV: Centrēti diapozitīvi

en: Center the active slide in the viewport.
lv_LV: Aktīvās diapozitīva centrēšana skata logā.

en: Auto size
lv_LV: Automātiskais izmērs

en: If enabled, the dimensions of each slide are its natural dimensions. If disabled, all slides will be the same size and the image will cover the slide.
lv_LV: Ja šī opcija ir iespējota, katra diapozitīva izmēri ir tā dabiskie izmēri. Ja tas ir atspējots, visi slaidi būs vienāda izmēra, un attēls aizņems visu slaidu.

en: The %s setting is experimental and may produce unexpected results with some settings. Use with caution.
lv_LV: Iestatījums %s ir eksperimentāls, un, izmantojot dažus iestatījumus, var rasties neparedzēti rezultāti. Izmantojiet piesardzīgi.

en: Slide Content
lv_LV: Slaidu saturs

en: Display the last modified date of the item.
lv_LV: Rādīt vienuma pēdējās izmaiņas datumu.

en: Display or Hide the file names in the slider item.
lv_LV: Rādīt vai Paslēpt failu nosaukumus slīdņa elementā.

en: Show descriptions
lv_LV: Rādīt aprakstus

en: Display descriptions in the slide if available.
lv_LV: Parādiet aprakstus diapozitīvā, ja tie ir pieejami.

en: Description position
lv_LV: Apraksts pozīcija

en: Select the way in which the description is to be displayed.
lv_LV: Izvēlieties veidu, kādā tiks parādīts apraksts.

en: Show description via info button.
lv_LV: Parādiet aprakstu, izmantojot informācijas pogu.

en: Show description in slide content when hover over slide.
lv_LV: Rādīt aprakstu slaida saturā, kad kursors atrodas virs slaida.

en: Show description directly in slide content.
lv_LV: Rādīt aprakstu tieši slaida saturā.

en: Slider Navigation
lv_LV: Slīdņa navigācija

en: Show dots
lv_LV: Rādīt punktus

en: Navigate through the slides using the dots below the slider.
lv_LV: Pārvietojieties pa slaidiem, izmantojot punktus zem slīdņa.

en: Show arrows
lv_LV: Rādīt bultas

en: Navigate through the slides using arrows above the slider.
lv_LV: Pārvietojieties pa slaidiem, izmantojot bultiņas virs slīdņa.

en: Slides per animation
lv_LV: Slaidi katrā animācijā

en: Number of slides going on with one next click.
lv_LV: Diapozitīvu skaits, kas tiek ieslēgts ar vienu nākamo klikšķi.

en: Animation duration
lv_LV: Animācijas ilgums

en: Speed of the slide animation.
lv_LV: Slaidu animācijas ātrums.

en: Autoplay
lv_LV: Automātiskā atskaņošana

en: Toggles the automatic change of slides.
lv_LV: Pārslēdz automātisko diapozitīvu maiņu.

en: Delay between slides
lv_LV: Kavēšanās starp slaidiem

en: Delay between cycles in milliseconds. Defaults to 5000.
lv_LV: Kavēšanās starp cikliem milisekundēs. Standarta noklusējuma vērtība ir 5000.

en: Pause on hover
lv_LV: Pauze, kad parādās novietošana

en: Stops sliding on mouseover.
lv_LV: Pārtrauc slīdēšanu, kad peles kursors tiek pārvietots.

en: Direction
lv_LV: Virziens

en: Direction of slide movement.
lv_LV: Slaida kustības virziens.

en: Forward
lv_LV: Pārsūtīt

en: Backward
lv_LV: Atpakaļ

en: Header
lv_LV: Galvene

en: Show header
lv_LV: Rādīt galveni

en: Display a header that shows the folder location and action buttons.
lv_LV: Parādiet galveni, kurā redzama mapes atrašanās vieta un darbību pogas.

en: Show refresh button
lv_LV: Rādīt atsvaidzināšanas pogu

en: Add a refresh button in the header so users can refresh the data in the module and pull changes.
lv_LV: Pievienojiet atsvaidzināšanas pogu galvenē, lai lietotāji varētu atsvaidzināt datus modulī un ielādēt izmaiņas.

en: Show breadcrumb
lv_LV: Rādīt drukni

en: Display the breadcrumb with the current folder location.
lv_LV: Rādīt riteņu brošūru ar pašreizējo mapes atrašanās vietu.

en: Use custom name for home folder
lv_LV: Izmantot pielāgotu nosaukumu mājas mapei

en: Instead of using the original top folder name, set a custom "Home" or "Start" text for the top folder in the breadcrumb path. This is useful if you do not want to reveal the top folder name.
lv_LV: Tā vietā, lai izmantotu sākotnējo augšējās mapes nosaukumu, iestatiet pielāgotu tekstu "Sākums" vai "Sākums" augšējai mapei riteņu brošūrā. Tas ir noderīgi, ja nevēlaties atklāt augšējās mapes nosaukumu.

en: Custom text for the top folder
lv_LV: Pielāgotais teksts augšējā mapē

en: Set a custom text for the top folder in the breadcrumb folder path. For example: "Home" or "Start".
lv_LV: Iestatiet pielāgotu tekstu augšējai mapes mapes ceļa mapes brošūrai. Piemēram: piemēram, "Sākums" vai "Sākums".

en: Show Thumbnails
lv_LV: Rādīt sīktēlus

en: Show thumbnails of the files inside the Lightbox.
lv_LV: Rādīt failu sīktēlus, kas atrodas Lightbox.

en: Image Source
lv_LV: Attēlu avots

en: Select the source of the images. Large thumbnails load fast, original files will take some time to load.
lv_LV: Atlasiet attēlu avotu. Lielas miniatūras ielādējas ātri, oriģinālo failu ielādei būs nepieciešams laiks.

en: Fast - Large preview thumbnails.
lv_LV: Ātri - Lieli priekšskatījuma sīktēli.

en: Slow - Show original files.
lv_LV: Lēna - Rādīt oriģinālos failus.

en: Navigation
lv_LV: Navigācija

en: Navigate through your documents in the inline preview. Disable when each document should be shown individually without navigation arrows.
lv_LV: Pārlūkojiet dokumentus rindas priekšskatījumā. Izslēdziet, ja katrs dokuments jāparāda atsevišķi bez navigācijas bultiņām.

en: Open Lightbox on page load
lv_LV: Atvērt Lightbox pēc lapas ielādes

en: Automatically open the lightbox immediately after the module has loaded the content. Can be useful if you want the slideshow to start in full screen when the page opens.
lv_LV: Automātiski atveriet gaismas lodziņu uzreiz pēc tam, kad modulis ir ielādējis saturu. Var būt noderīgi, ja vēlaties, lai slaidšovs tiktu sākts visā ekrānā, kad tiek atvērta lapa.

en: Enable Slideshow
lv_LV: Ieslēgt diapozitīvu demonstrēšanu

en: Enable the Slideshow mode for the Lightbox.
lv_LV: Ieslodzes režīmā ieslēdziet diapozitīvu demonstrēšanas režīmu.

en: Single ZIP Button
lv_LV: Viena ZIP poga

en: Instead of showing a list of individual download buttons, display one button that allows to download all the files at once as a ZIP file.
lv_LV: Tā vietā, lai parādītu atsevišķu lejupielādes pogu sarakstu, parādiet vienu pogu, kas ļauj lejupielādēt visus failus uzreiz kā ZIP failu.

en: Label
lv_LV: Etiķete

en: Set a custom label for the download item. If this field is left empty, the number of selected items will be used.
lv_LV: Iestatiet lejupielādes vienumam pielāgotu etiķeti. Ja šis lauks ir atstāts tukšs, tiks izmantots atlasīto elementu skaits.

en: Default click behavior
lv_LV: Noklusējuma klikšķa uzvedība

en: Select what should happen when you click on a file.
lv_LV: Izvēlieties, kas notiks, kad noklikšķināsiet uz faila.

en: Preview file in %s
lv_LV: Failu priekšskatījums %s

en: Download File
lv_LV: Lejupielādēt failu

en: Make sure the action is enabled in the Actions tab.
lv_LV: Pārliecinieties, ka darbība ir iespējota cilnē Darbības.

en: Embed
lv_LV: Ievietot

en: Aspect ratio
lv_LV: Video formāta attiecība

en: Select the aspect ratio for your iFrame. You can set the width of the module container in the Module Container section, and the height will be set accordingly.
lv_LV: Izvēlieties iKadra formāta proporciju. Moduļa konteinera platumu varat iestatīt sadaļā Moduļa konteiners, un attiecīgi tiks iestatīts arī augstums.

en: Landscape A4
lv_LV: Ainava A4

en: Portrait A4
lv_LV: Portrets A4

en: Embed Type
lv_LV: Ievietot tips

en: What type of embedding should the document have?
lv_LV: Kāda veida iestrādnei jābūt dokumentā?

en: Read-only
lv_LV: Tikai lasīšanai

en: Editable mode is only available for Google Docs & Office Docs.
lv_LV: Rediģēšanas režīms ir pieejams tikai Google dokumentos un Office dokumentos.

en: Show file name
lv_LV: Rādīt faila nosaukumu

en: Show the file name of the document above the iFrame.
lv_LV: Parādiet dokumenta faila nosaukumu virs iRāmja.

en: Direct media display
lv_LV: Tiešais mediju displejs

en: You can display audio, video and image files directly, without having to embed them in an iframe.
lv_LV: Audio, video un attēlu failus varat rādīt tieši, neiekļaujot tos iframe.

en: Module Container
lv_LV: Moduļu konteiners

en: Module width
lv_LV: Moduļa platums

en: Set maximum width for the plugin container.
lv_LV: Iestatiet spraudņa konteinera maksimālo platumu.

en: Module height
lv_LV: Moduļa augstums

en: Set maximum height for the plugin container.
lv_LV: Iestatiet spraudņa konteinera maksimālo augstumu.

en: Theme style
lv_LV: Tēmas stils

en: Set the color theme to be used for this module. This will override the global theme style set on the plugin's main options page.
lv_LV: Iestatiet šim modulim izmantojamo krāsu tēmu. Tas aizstās globālās tēmas stilu, kas iestatīts spraudņa galveno iespēju lapā.

en: Dark
lv_LV: Tumša

en: Light
lv_LV: Gaiša

en: Give this module a specific id. You can use this ID to target this module via your own CSS or JS code, for example.
lv_LV: Piešķiriet šim modulim īpašu id. Šo ID var izmantot, lai, piemēram, mērķētu uz šo moduli, izmantojot savu CSS vai JS kodu.

en: Additional CSS class names
lv_LV: Papildu CSS klases nosaukumi

en: Add your own custom classes to the plugin container. Multiple classes can be added seperated by a whitespace.
lv_LV: Pievienojiet spraudņa konteineram savas pielāgotās klases. Var pievienot vairākas klases, kas atdalītas ar baltajām atstarpēm.

en: Scroll to Top
lv_LV: Ritiniet uz augšu

en: Allow the user to quickly access the breadcrumb, folders and header actions by using the 'return to the top' button in the module.
lv_LV: Ļaujiet lietotājam ātri piekļūt druknei, mapēm un galvenes darbībām, izmantojot moduļa pogu "atgriezties augšpusē".

en: Sorting
lv_LV: Kārtošana

en: Sort field
lv_LV: Kārtošanas lauks

en: Select the meta data field that should be used for sorting the content.
lv_LV: Atlasiet metadatu lauku, kas jāizmanto satura šķirošanai.

en: Size
lv_LV: Izmērs

en: Date of creation
lv_LV: Izveidošanas datums

en: Last modified date
lv_LV: Pēdējās izmaiņas datums

en: Ascending
lv_LV: Augošā secībā

en: Descending
lv_LV: Dilstošā secībā

en: Include files
lv_LV: Iekļaut failus

en: Display your files in the module.
lv_LV: Parādiet savus failus modulī.

en: Include folders
lv_LV: Iekļaut mapes

en: Display your folders and subfolders.
lv_LV: Rādīt mapes un apakšmapes.

en: Maximum number of files & folders
lv_LV: Maksimālais failu un mapju skaits

en: Maximum number of files & folders to show in the module. Can be used for instance to only show the last 5 updated documents. Leave this field empty or set it to -1 for no limit.
lv_LV: Maksimālais failu un mapju skaits, kas tiks parādīts modulī. Var izmantot, piemēram, lai rādītu tikai 5 pēdējos atjauninātos dokumentus. Atstājiet šo lauku tukšu vai iestatiet -1, lai ierobežojuma nebūtu.

en: Filter by file extension
lv_LV: Filtrēšana pēc faila paplašinājuma

en: Show the following file extension
lv_LV: Rādīt šādu faila paplašinājumu

en: Add extensions separated with a pipe symbol: | . E.g. jpg|png|gif.
lv_LV: Pievienojiet paplašinājumus, kas atdalīti ar caurules simbolu: | . Piemēram, jpg|png|gif.

en: Leave empty to disable this filter.
lv_LV: Atstājiet tukšu, lai atspējotu šo filtru.

en: Hide the following file extension
lv_LV: Paslēpt šādu faila paplašinājumu

en: Filter by Name or ID
lv_LV: Filtrēt pēc nosaukuma vai ID

en: Show the following files
lv_LV: Rādīt šādus failus

en: Add files or folders by name, ID or mimetype separated with a pipe symbol: | . E.g. (file1.jpg|long folder name).
lv_LV: Pievienojiet failus vai mapes pēc nosaukuma, ID vai mimetīpa, kas atdalīti ar |, piemēram, (file1.jpg|garšāds mapes nosaukums).

en: Wildcards like * and ? are allowed.
lv_LV: Ir atļautas aizstājējzīmes, piemēram, * un ?.

en: Hide the following files
lv_LV: Paslēpt šādus failus

en: Review & Approve Settings
lv_LV: Iestatījumu pārskatīšana un apstiprināšana

en: Configure settings for reviewing and approving items.
lv_LV: Konfigurējiet vienumu pārskatīšanas un apstiprināšanas iestatījumus.

en: Maximum selection size
lv_LV: Maksimālais atlases lielums

en: The maximum number of items that can be selected.
lv_LV: Maksimālais atlasāmo elementu skaits.

en: Leave empty for no restriction.
lv_LV: Atstājiet tukšu, ja nav ierobežojumu.

en: Use labels
lv_LV: Izmantojiet etiķetes

en: Allow items to be tagged with specific labels.
lv_LV: Ļaujiet vienumus marķēt ar īpašām etiķetēm.

en: Site-wide enabled
lv_LV: Ieslēgts visā vietnē

en: Site-wide disabled
lv_LV: Visā vietnē atspējots

en: Labels
lv_LV: Etiķetes

en: Available labels
lv_LV: Pieejamās etiķetes

en: Add the labels that users can add to items during the review.
lv_LV: Pievienojiet etiķetes, ko lietotāji var pievienot vienībām pārskatīšanas laikā.

en: For example:
lv_LV: Piemēram:

en: Approved
lv_LV: Apstiprināts

en: Needs Review
lv_LV: Nepieciešams pārskats

en: Pending
lv_LV: Gaida

en: Rejected
lv_LV: Noraidīts

en: Favorite
lv_LV: Favorīts

en: Retouch Needed
lv_LV: Nepieciešams retušēt

en: Final Selection
lv_LV: Galīgā atlase

en: Confidential
lv_LV: Konfidenciāli

en: Requires Signature
lv_LV: Nepieciešams paraksts

en: You can enable the upload functionality via the Actions tab.
lv_LV: Ielādēšanas funkcionalitāti varat iespējot cilnē Darbības.

en: Allow folder upload
lv_LV: Atļaut mapju augšupielādi

en: Adds an Add Folder button to the upload form if the browser supports it. It allows the user to upload folders keeping their folder structure intact.
lv_LV: Pievieno augšupielādes veidlapai pogu Pievienot mapi, ja pārlūkprogramma to atbalsta. Tā ļauj lietotājam augšupielādēt mapes, saglabājot to mapju struktūru neskartu.

en: Upload immediately
lv_LV: Uzreiz augšupielādēt

en: Start the upload directly once it is selected on the users device.
lv_LV: Sākt augšupielādi tieši pēc tam, kad tā ir izvēlēta lietotāja ierīcē.

en: Overwrite existing files
lv_LV: Pārrakstīt esošos failus

en: Overwrite already existing files or auto-rename the uploaded files.
lv_LV: Pārraksta jau esošos failus vai automātiski pārdēvē augšupielādētos failus.

en: Prefix filename
lv_LV: Prefiksa faila nosaukums

en: Add a prefix to the name of the uploaded files. This can include a folder path.
lv_LV: Pievienojiet prefiksu augšupielādēto failu nosaukumam. Tas var ietvert mapes ceļu.

en: This setting is deprecated.
lv_LV: Šis iestatījums ir atcelts.

en: This setting is replaced with: %s .
lv_LV: Šis iestatījums tiek aizstāts ar: %s .

en: File Rename, prefixes & suffixes
lv_LV: Failu pārdēvēšana, prefiksi un sufiksi

en: Adjust the file name by adding prefixes, suffixes and replacing the file name itself.
lv_LV: Pielāgojiet faila nosaukumu, pievienojot prefiksus, sufiksus un aizstājot pašu faila nosaukumu.

en: Custom button text
lv_LV: Pielāgotais pogas teksts

en: Add your file
lv_LV: Pievienojiet savu failu

en: Set a custom text for the "Add file(s)" button.
lv_LV: Iestatiet pielāgotu tekstu pogai "Pievienot failu(-us)".

en: Add your files
lv_LV: Pievienojiet failus

en: Upload Requirements
lv_LV: Augšupielādes prasības

en: Restict or limit the kind of files you want to receive via this upload module.
lv_LV: Ierobežojiet vai ierobežojiet to failu veidu, kurus vēlaties saņemt, izmantojot šo augšupielādes moduli.

en: Restrict file extensions
lv_LV: Ierobežot failu paplašinājumus

en: No restriction
lv_LV: Nav ierobežojumu

en: Max uploads per session
lv_LV: Maksimālais augšupielādes apjoms vienā sesijā

en: Number of maximum uploads per upload session.
lv_LV: Maksimālais augšupielādes skaits vienā augšupielādes sesijā.

en: Minimum file size
lv_LV: Minimālais faila izmērs

en: Minimum file size for files that are selected for uploading (e.g. 5 MB).
lv_LV: Minimālais augšupielādei atlasīto failu izmērs (piemēram, 5 MB).

en: Maximum file size
lv_LV: Maksimālais faila izmērs

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB). The maximum file size that is supported by your server is: %s.
lv_LV: Maksimālais augšupielādei atlasīto failu lielums (piemēram, 100 MB). Maksimālais faila lielums, ko atbalsta jūsu serveris, ir: %s.

en: Set Sharing Rights
lv_LV: Kopīgošanas tiesību iestatīšana

en: Automatically generate shared links for uploaded files and folders. If you use the module as an upload field in your form, the shared links will also be stored in the form submissions.
lv_LV: Automātiski ģenerējiet koplietojamās saites augšupielādētajiem failiem un mapēm. Ja izmantojat moduli kā augšupielādes lauku veidlapā, koplietojamās saites tiks saglabātas arī veidlapas iesniegumos.

en: Set sharing rights for files
lv_LV: Failu kopīgošanas tiesību iestatīšana

en: Automatically create shared links for the uploaded files.
lv_LV: Automātiski izveidojiet koplietojamās saites augšupielādētajiem failiem.

en: Set sharing rights for upload folder
lv_LV: Koplietošanas tiesību iestatīšana augšupielādēt mapi

en: Automatically create a shared link for the upload folder.
lv_LV: Automātiski izveidojiet koplietošanas saiti augšupielādes mapei.

en: Limit the use of this module. All restrictions are monitored on a per-user basis.
lv_LV: Ierobežojiet šī moduļa izmantošanu. Visi ierobežojumi tiek uzraudzīti katram lietotājam atsevišķi.

en: You can set a custom time period for this module. This overrides the global setting.
lv_LV: Šim modulim var iestatīt pielāgotu laika periodu. Tas aizstāj globālo iestatījumu.

en: Download Restrictions
lv_LV: Lejupielādes ierobežojumi

en: Limit the number of downloads.
lv_LV: Ierobežojiet lejupielādes skaitu.

en: If your downloads are already limited by the global settings, you can set custom limits for this module.
lv_LV: Ja jūsu lejupielādes jau ir ierobežotas ar globālajiem iestatījumiem, šim modulim varat iestatīt pielāgotus ierobežojumus.

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period.
lv_LV: Kopējais joslas platums, ko lietotājam ir atļauts izmantot izvēlētajā periodā.

en: An estimate of the API bandwidth is used. If a user stops downloading a file before it is complete, it will still count as a full download.
lv_LV: Tiek izmantota API joslas platuma aplēse. Ja lietotājs pārtrauc faila lejupielādi pirms tā pabeigšanas, tas joprojām tiks uzskatīts par pilnīgu lejupielādi.

en: Exclude Roles & Users
lv_LV: Izslēgt lomas un lietotājus

en: Which users are excluded from the limits set above?
lv_LV: Uz kuriem lietotājiem neattiecas iepriekš noteiktie ierobežojumi?

en: Email notifications
lv_LV: E-pasta paziņojumi

en: Notify when someone starts a download.
lv_LV: Paziņošana, kad kāds sāk lejupielādi.

en: Uploads
lv_LV: Augšupielādes

en: Notify when someone uploads files.
lv_LV: Paziņošana, kad kāds augšupielādē failus.

en: Notify when someone deletes files or folders.
lv_LV: Paziņošana, kad kāds dzēš failus vai mapes.

en: Notify when someone moves files to a different folder.
lv_LV: Paziņošana, kad kāds pārvieto failus uz citu mapi.

en: Notify when someone copies files or folders.
lv_LV: Paziņošana, ja kāds kopē failus vai mapes.

en: Recipients
lv_LV: Saņēmēji

en: Email addresses
lv_LV: E-pasta adreses

en: On which email address would you like to receive the notification?
lv_LV: Uz kuru e-pasta adresi vēlaties saņemt paziņojumu?

en: Add multiple email addresses by separating them with a comma (<code>,</code>).
lv_LV: Pievienojiet vairākas e-pasta adreses, atdalot tās ar komatu (<code>,</code>).

en: The placeholder %s can be used to send notifications to the owner(s) of the Personal Folder.
lv_LV: Vietniekvārdu %s var izmantot, lai nosūtītu paziņojumus personiskās mapes īpašniekam(-iem).

en: When using this placeholder in combination with automatically linked Personal Folders, the %sName Template%s should contain the placeholder %s.
lv_LV: Ja šo aizstājvārdu lietojat kopā ar automātiski saistītām personiskajām mapēm, %sName Template%s jāietver aizstājvārds %s.

en: I.e. the Personal Folder name needs to contain the email address of the user.
lv_LV: T. i., personīgās mapes nosaukumā jānorāda lietotāja e-pasta adrese.

en: Skip notification for current user
lv_LV: Izlaist paziņojumu pašreizējam lietotājam

en: Disable the notification for the user that executes the action.
lv_LV: Atslēgt paziņojumu lietotājam, kas izpilda darbību.

en: Sender information
lv_LV: Sūtītāja informācija

en: From Name
lv_LV: No kā

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or use one of the available placeholders.
lv_LV: Ievadiet vārdu, no kura vēlaties, lai tiktu nosūtīts paziņojums, vai izmantojiet kādu no pieejamajām vietzīmēm.

en: From email address
lv_LV: No e-pasta adreses

en: Enter an authorized email address you would like the notification email sent from. To avoid deliverability issues, always use your site domain in the from email.
lv_LV: Ievadiet autorizēto e-pasta adresi, no kuras vēlaties, lai tiktu nosūtīts paziņojums. Lai izvairītos no piegādājamības problēmām, e-pasta adresē from vienmēr izmantojiet savas vietnes domēnu.

en: Reply-to address
lv_LV: Atbildes adrese

en: Enter an email address when you want a reply on the notification to go to an email address that is different than the From: address.
lv_LV: Ievadiet e-pasta adresi, ja vēlaties, lai atbilde uz paziņojumu tiktu nosūtīta uz e-pasta adresi, kas atšķiras no From: adreses.

en: Please browse to the page to see this content
lv_LV: Lūdzu, pārlūkojiet lapu, lai apskatītu šo saturu

en: This content is not available at this moment unfortunately. Contact the administrators of this site so they can check the plugin involved.
lv_LV: Šis saturs diemžēl šobrīd nav pieejams. Sazinieties ar šīs vietnes administratoriem, lai viņi varētu pārbaudīt attiecīgo spraudni.

en: This module (#%s) is not active at the moment.
lv_LV: Šis modulis (#%s) pašlaik nav aktīvs.

en: Cannot get image
lv_LV: Nevar iegūt attēlu

en: Cannot generate thumbnail image
lv_LV: Nevar ģenerēt sīktēlu attēlu

en: Please log in to access this content.
lv_LV: Lūdzu, autorizējieties, lai piekļūtu šim saturam.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
lv_LV: Šis saturs ir aizsargāts ar paroli. Lai to apskatītu, lūdzu, ievadiet savu paroli zemāk:

en: Please enter your email address below to proceed.
lv_LV: Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi zemāk, lai turpinātu.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
lv_LV: Augšupielādētā datne pārsniedz php.ini direktīvā norādīto upload_max_filesize

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
lv_LV: Augšupielādētais fails pārsniedz MAX_FILE_SIZE (MAKSIMĀLAIS_FAILA_IZMĒRS) direktīvu, kas tika norādīta HTML formā

en: The uploaded file was only partially uploaded
lv_LV: Augšupielādētais fails tika augšupielādēts tikai daļēji

en: No file was uploaded
lv_LV: Nav augšupielādēts neviens fails

en: Missing a temporary folder
lv_LV: Trūkst pagaidu mapes

en: Failed to write file to disk
lv_LV: Fail to write file to disk

en: A PHP extension stopped the file upload
lv_LV: PHP paplašinājums apturēja failu augšupielādi

en: The uploaded file exceeds the post_max_size directive in php.ini
lv_LV: Augšupielādētais fails pārsniedz post_max_size direktīvu php.ini

en: File is too big
lv_LV: Faili ir pārāk lieli

en: File is too small
lv_LV: Faili ir pārāk mazi

en: Filetype not allowed
lv_LV: Failu tips nav atļauts

en: Maximum number of files exceeded
lv_LV: Maksimālais failu skaits pārsniegts

en: Image exceeds maximum width
lv_LV: Attēls pārsniedz maksimālo platumu

en: Image requires a minimum width
lv_LV: Attēlam nepieciešams minimālais platums

en: Image exceeds maximum height
lv_LV: Attēls pārsniedz maksimālo augstumu

en: Image requires a minimum height
lv_LV: Attēlam nepieciešams minimālais augstums

en: Uploading failed
lv_LV: Lejupielāde neizdevās

en: You have reached your usage limit of
lv_LV: Jūs esat sasniedzis savu lietošanas limitu

en: Not uploaded to the cloud
lv_LV: Nav augšupielādēts mākonī

en: Not succesfully uploaded to the cloud
lv_LV: Nav veiksmīgi augšupielādēts mākonī

en: Failed to add user folder
lv_LV: Neizdevās pievienot lietotāja mapi

en: Failed to add user folder with template folder
lv_LV: Neizdevās pievienot lietotāja mapi ar veidnes mapi

en: Requested directory isn't allowed
lv_LV: Pieprasītais direktorijs nav atļauts

en: Pick and choose files and folders directly from your cloud account.
lv_LV: Atlasiet un izvēlieties failus un mapes tieši no sava mākoņa konta.

en: Specify the returned value on front end
lv_LV: Norādiet atgrieztās vērtības priekšpusē

en: Maximum number of files & folders allowed
lv_LV: Maksimālais atļautais failu un mapju skaits

en: File ID
lv_LV: Faila ID

en: Choose from %s
lv_LV: Izvēlieties no %s

en: Select files or folders
lv_LV: Atlasiet failus vai mapes

en: Select the content you want to add.
lv_LV: Atlasiet saturu, ko vēlaties pievienot.

en: Close
lv_LV: Aizvērt

en: Add
lv_LV: Pievienot

en: %s added as downloadable file!
lv_LV: %s pievienots kā lejupielādējams fails!

en: Cannot add %s!
lv_LV: Nevar pievienot %s!

en: File previewed
lv_LV: Failu priekšskatījums

en: File edited
lv_LV: Failu rediģēšana

en: File downloaded
lv_LV: Lejupielādētais fails

en: File streamed
lv_LV: Straumēts fails

en: File shared
lv_LV: Koplietojamais fails

en: File renamed
lv_LV: Datnes pārdēvēšana

en: File deleted
lv_LV: Izdzēsts fails

en: File created
lv_LV: Izveidots fails

en: File moved
lv_LV: Failu pārvietošana

en: File description added
lv_LV: Pievienots faila apraksts

en: File Uploaded
lv_LV: Augšupielādētais fails

en: File upload failed
lv_LV: Failu augšupielāde neizdevās

en: User or Role
lv_LV: Lietotājs vai loma

en: User slug
lv_LV: Lietotāja slug

en: File name
lv_LV: Faila nosaukums

en: File mimetype
lv_LV: Failu mimetype

en: File size
lv_LV: Faila lielums

en: File Icon URL
lv_LV: Faila ikonas URL

en: File description
lv_LV: Faila apraksts

en: File thumbnail URL
lv_LV: Failu sīktēlu URL

en: File preview URL
lv_LV: Failu priekšskatījuma URL

en: Parent folder ID
lv_LV: Vecāku mapes ID

en: Parent folder Path
lv_LV: Vecāku mapes ceļš

en: Account ID
lv_LV: Konta ID

en: Account Name
lv_LV: Konta nosaukums

en: Account Email
lv_LV: Konta e-pasta adrese

en: Account Profile Image Url
lv_LV: Konta profila attēla url

en: Owner names with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##,###,####)
lv_LV: Īpašnieku vārdi ar piekļuvi mapei. Izmanto personiskās mapes datus. (##,###,####)

en: Owner emails addresses with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##@##.###,###@###.###)
lv_LV: Īpašnieka e-pasta adreses ar piekļuvi mapei. Izmanto personiskās mapes datus. (##@##.###,###@###.###)

en: Event ID
lv_LV: Notikuma ID

en: Event Name
lv_LV: Notuma nosaukums

en: Event Description
lv_LV: Notikuma apraksts

en: Action page
lv_LV: Rīcības lapa

en: Number of files uploaded (#)
lv_LV: Augšupielādēto failu skaits (#)

en: Total file size (#MB)
lv_LV: Kopējais faila izmērs (#MB)

en: List of uploaded files (plain)
lv_LV: Augšupielādēto failu saraksts (vienkāršs)

en: List of uploaded files (HTML)
lv_LV: Augšupielādēto failu saraksts (HTML)

en: List of uploaded files IDs (##,###,####)
lv_LV: Augšupielādēto failu ID saraksts (##,####,####)

en: Full upload location path
lv_LV: Pilns augšupielādes atrašanās vietas ceļš

en: Link to upload location in the cloud
lv_LV: Saite uz augšupielādes vietu mākonī

en: The plugin registers the following event: {{Select event:%1$s}}
lv_LV: Spraudnis reģistrē šādu notikumu: {{Izvēlēt notikumu:%1$s}}}

en: The plugin registers a {{new event}}
lv_LV: Šis spraudnis reģistrē {{jauns notikums}}

en: {{An user:%1$s}} has finished uploading files
lv_LV: {{An user:%1$s}} ir pabeidzis augšupielādēt failus

en: {{An user}} has finished uploading files
lv_LV: {{An user}} ir pabeidzis augšupielādēt failus

en: Configure this module using the Module Builder or select an existing module.
lv_LV: Konfigurējiet šo moduli, izmantojot moduļu konstruktoru, vai izvēlieties esošo moduli.

en: Configure Module
lv_LV: Moduļa konfigurēšana

en: This WP Cloud Plugin module is not yet configured.
lv_LV: Šis WP Cloud Plugin modulis vēl nav konfigurēts.

en: Insert your %s content
lv_LV: Ievietojiet savu %s saturu

en: General
lv_LV: Visp. info

en: Module Configuration
lv_LV: Moduļu konfigurācija

en: Generate a form-tag for this upload field.
lv_LV: Izveidot veidlapas tagu šim augšupielādes laukam.

en: Field type
lv_LV: Lauka tips

en: Required field
lv_LV: Obligātais lauks

en: Shortcode
lv_LV: Koda saīsinājums

en: Insert Tag
lv_LV: Ievietot birku

en: Generate a cloud upload field.
lv_LV: Izveidot mākoņa augšupielādes lauku.

en: Select Module
lv_LV: Izvēlieties moduli

en: Add File
lv_LV: Pievienot failu

en: Error 104: Sorry, this file could not be downloaded.
lv_LV: Kļūda 104: Atvainojiet, šo failu neizdevās lejupielādēt.

en: Error Downloading File
lv_LV: Kļūda, lejupielādējot failu

en: File Upload
lv_LV: Failu Uugšupielāde

en: Configure
lv_LV: Konfigurēt

en: Configure or select an existing module.
lv_LV: Konfigurējiet vai atlasiet esošo moduli.

en: Module Shortcode
lv_LV: Moduļa saīsinātais kods

en: Or select a folder
lv_LV: Vai izvēlieties mapi

en: Attach your documents
lv_LV: Pievienojiet dokumentus

en: This field is required
lv_LV: Šie lauki jāaizpilda obligāti

en: Grab the shortcode via the Module Configurator and copy+paste in this field.
lv_LV: Paņemiet īso kodu, izmantojot moduļu konfiguratoru, un kopējiet un ielīmējiet to šajā laukā.

en: Create the module configuration via the Module Configurator and copy+paste the raw shortcode in this field.
lv_LV: Izveidojiet moduļa konfigurāciju, izmantojot moduļu konfiguratoru, un šajā laukā kopējiet un ielīmējiet neapstrādāto saīsnes kodu.

en: Upload Configuration
lv_LV: Konfigurācijas augšupielāde

en: Let users attach files to this form. The files will be stored in the cloud
lv_LV: Ļaujiet lietotājiem pievienot failus šai veidlapai. Faili tiks glabāti mākonī

en: This field is not editable
lv_LV: Šis lauks nav rediģējams

en: This field is required. Please upload your files.
lv_LV: Šis lauks ir obligāts. Lūdzu, augšupielādējiet savus failus.

en: Yes
lv_LV: Jā

en: No
lv_LV: Nē

en: Module is succesfully updated!
lv_LV: Modulis ir veiksmīgi atjaunināts!

en: Show preview
lv_LV: Rādīt priekšskatījumu

en: Hide preview
lv_LV: Paslēpt priekšskatu

en: Do not forget to test your module on the Front-End.
lv_LV: Neaizmirstiet pārbaudīt savu moduli Front-End.

en: Configure the upload field with module builder.
lv_LV: Konfigurējiet augšupielādes lauku, izmantojot moduļa konstruktoru.

en: Easily manage your Digital Download and Order Uploads in the cloud.
lv_LV: Viegli pārvaldiet digitālās lejupielādes un pasūtījumu augšupielādi mākonī.

en: File not found
lv_LV: Fails nav atrasts

en: %d file(s) uploaded for product
lv_LV: %d produktam augšupielādēts(-i) fails(-i)

en: You can now start uploading documents for the products you have ordered.
lv_LV: Tagad varat sākt augšupielādēt dokumentus par pasūtītajiem produktiem.

en: Allows your customers to upload files when ordering this product.
lv_LV: Ļauj klientiem augšupielādēt failus, pasūtot šo produktu.

en: Upload to %s
lv_LV: Augšupielādēt %s

en: Upload Box Settings
lv_LV: Ielādēšanas lodziņa iestatījumi

en: Description Upload Box
lv_LV: Apraksts Ielādēšanas lodziņš

en: Enter a short description of what the customer needs to upload
lv_LV: Ievadiet īsu aprakstu par to, kas klientam nepieciešams augšupielādēt

en: See %s for available placeholders
lv_LV: Sk. %s par pieejamajām vietzīmēm

en: Upload Folder Name
lv_LV: Augšupielādēt mapes nosaukumu

en: Shortcodes are supported
lv_LV: Tiek atbalstītas īsās kodes

en: Upload documents
lv_LV: Dokumentu augšupielāde

en: Upload Button Text
lv_LV: Pogas augšupielādēt teksts

en: Enter the text for the upload button.
lv_LV: Ievadiet augšupielādes pogas tekstu.

en: Edit manually
lv_LV: Rediģēt manuāli

en: Unique folder name where the uploads should be stored. Make sure that Personal Folder feature is enabled in the shortcode
lv_LV: Unikāls mapes nosaukums, kurā jāuzglabā augšupielādes. Pārliecinieties, ka īsajā kodā ir iespējota personīgās mapes funkcija

en: Product Page
lv_LV: Produkta Lapa

en: Cart
lv_LV: Grozs

en: Checkout
lv_LV: Noformēt

en: Order Details
lv_LV: Pasūtījuma informācija

en: Upload Box Locations
lv_LV: Ielādēšanas kastes atrašanās vietas

en: You can control this setting from the main plugin options page (Integrations > WooCommerce).
lv_LV: Šo iestatījumu var kontrolēt no galvenās spraudņa opciju lapas (Integrācija > WooCommerce).

en: Show when Order is
lv_LV: Rādīt, kad pasūtījums ir

en: Uploaded documents
lv_LV: Augšupielādētie dokumenti

en: Product
lv_LV: Produkts

en: Upload not available.
lv_LV: Lejupielāde nav pieejama.

en: Please configure the upload location for this product.
lv_LV: Lūdzu, konfigurējiet šī produkta augšupielādes vietu.

en: Please get in touch with us to resolve this issue.
lv_LV: Lūdzu, sazinieties ar mums, lai atrisinātu šo problēmu.

en: You can upload your documents on the %sorder page%s
lv_LV: Dokumentus varat augšupielādēt %spasūtījuma lapā%s

en: View documents
lv_LV: Apskatīt dokumentus

en: Order #
lv_LV: Pasūtījums #

en: Description
lv_LV: Apraksts

en: Cloud Content
lv_LV: Mākoņa saturs

en: %s module
lv_LV: %s modulis

en: Raw shortcode
lv_LV: Neapstrādāts īsais kods

en: %s items
lv_LV: %s vienumi

en: Previous folder
lv_LV: Iepriekšējā mape

en: Your browser does not support HTML5. You can only download this file
lv_LV: Jūsu pārlūkprogramma neatbalsta HTML5. Jūs varat lejupielādēt tikai šo failu

en: File Size
lv_LV: Faila izmērs

en: Modified
lv_LV: Modificēts

en: Select this item
lv_LV: Izvēlieties šo objektu

en: Preview in new tab
lv_LV: Priekšskatījums jaunā cilnē

en: Direct link
lv_LV: Tiešā saite

en: Download as
lv_LV: Lejupielādēt

en: Add to Media Library
lv_LV: Pievienot multivides bibliotēkai

en: Add description
lv_LV: Pievienot aprakstu

en: Edit description
lv_LV: Rediģēt aprakstu

en: Edit (new window)
lv_LV: Rediģēt (jauns logs)

en: Move to
lv_LV: Ir a

en: Make a copy
lv_LV: Izveidojiet kopiju

en: More actions
lv_LV: Vairāk darbību

en: Add folder
lv_LV: Pievienot mapi

en: To view this content, you need to have JavaScript enabled in your browser
lv_LV: Lai skatītu šo saturu, jūsu pārlūkprogrammā ir jābūt iespējotam JavaScript

en: To do so, please follow these instructions
lv_LV: Lai to izdarītu, izpildiet šos norādījumus

en: Add Label
lv_LV: Pievienot etiķeti

en: Hang on. Waiting for the files...
lv_LV: Pagaidiet. Gaidām failus...

en: Processing...
lv_LV: Apstrādā...

en: Success
lv_LV: Veiksmīgi

en: Error
lv_LV: Kļūda

en: Waiting
lv_LV: Gaida

en: Start upload
lv_LV: Sākt augšupielādi

en: Uploading...
lv_LV: Augšupielādē...

en: File not uploaded successfully
lv_LV: Faili nav veiksmīgi augšupielādēti

en: The following file(s) are not uploaded succesfully:
lv_LV: Šādi faili nav veiksmīgi augšupielādēti:

en: The form cannot be submitted. Please remove all files that are not successfully attached.
lv_LV: Veidlapu nevar iesniegt. Lūdzu, noņemiet visus failus, kas nav veiksmīgi pievienoti.

en: Upload is cancelled
lv_LV: Lejupielāde ir atcelta

en: Converting
lv_LV: Konvertēšana

en: Converting failed
lv_LV: Konvertēšana neizdevās

en: Please fill in the required fields first
lv_LV: Lūdzu, vispirms aizpildiet nepieciešamos laukus

en: Import to Media Library
lv_LV: Importēšana uz multivides bibliotēku

en: Import
lv_LV: Importēt

en: Cancel
lv_LV: Atcelt

en: New name:
lv_LV: Jauns nosaukums:

en: Save
lv_LV: Saglabāt

en: Copy to clipboard
lv_LV: Kopēt uz starpliktuvi

en: Do you really want to delete:
lv_LV: Vai tiešām vēlaties dzēst:

en: Do you really want to delete these files?
lv_LV: Vai tiešām vēlaties dzēst šos failus?

en: That doesn't work. Are there any illegal characters (<>:"/\|?*) in the filename?
lv_LV: Tas nedarbojas. Vai faila nosaukumā ir kādas nelikumīgas rakstzīmes (<>:"/\|?*)?

en: Rename to:
lv_LV: Pārdēvēt uz:

en: Add a description...
lv_LV: Pievienot aprakstu...

en: Configuration problem
lv_LV: Konfigurācijas problēma

en: This module is currently linked to a cloud account and/or folder which is no longer accessible by the plugin. To resolve this, please relink the module again to the correct folder.
lv_LV: Šis modulis pašlaik ir saistīts ar mākoņkontu un/vai mapi, kurai spraudnis vairs nav pieejams. Lai to atrisinātu, lūdzu, no jauna sasaistiet moduli ar pareizo mapi.

en: No content received. Try to reload this page.
lv_LV: Saturs nav saņemts. Mēģiniet pārlādēt šo lapu no jauna.

en: Oops! We couldn't verify that you're not a robot :(. Please try refreshing the page.
lv_LV: Ak! Mēs nevarējām pārbaudīt, vai jūs neesat robots :(. Lūdzu, mēģiniet atsvaidzināt lapu.

en: Create
lv_LV: Izveidot

en: Enter a name...
lv_LV: Ievadiet nosaukumu...

en: Create document
lv_LV: Izveidot dokumentu

en: Select Account
lv_LV: Atlasīt kontu

en: Create zip file
lv_LV: Izveidot zip failu

en: No files found or selected
lv_LV: Nav atrasti vai atlasīti faili

en: Creating zip file
lv_LV: ZIP faila izveide

en: (x) selected
lv_LV: (x) izvēlēts

en: Share on
lv_LV: Dalīties

en: Create direct link
lv_LV: Izveidot tiešo saiti

en: Creating shared link...
lv_LV: Koplietojamās saites izveide...

en: This content failed to load
lv_LV: Šo saturu neizdevās ielādēt

en: This image failed to load
lv_LV: Šo attēlu neizdevās ielādēt

en: Start slideshow
lv_LV: Sākt slaidrādi

en: Stop slideshow
lv_LV: Apturēt slaidrādi

en: Details
lv_LV: Detaļas

en: Module successfully updated.
lv_LV: Modulis veiksmīgi atjaunināts.

en: The module could not be updated.
lv_LV: Moduli nav iespējams atjaunināt.

en: Successfully added module.
lv_LV: Veiksmīgi pievienots modulis.

en: The module could not be added.
lv_LV: Moduli nevarēja pievienot.

en: Module successfully deleted.
lv_LV: Modulis veiksmīgi izdzēsts.

en: The module could not be deleted.
lv_LV: Moduli nevarēja izdzēst.

en: File type not allowed
lv_LV: Faila tips nav pieejams

en: Item
lv_LV: Prece

en: Items
lv_LV: Preces

en: Results for %s
lv_LV: Rezultāti %s

en: File is too large
lv_LV: Fails ir pārāk liels

en: Still Waiting?
lv_LV: Joprojām gaida?

en: If the document doesn't open, you are probably trying to access a protected file which requires a login.
lv_LV: Ja dokuments netiek atvērts, iespējams, mēģināt piekļūt aizsargātam failam, kam nepieciešams pieteikšanās.

en: Try to open the file in a new window.
lv_LV: Mēģiniet atvērt failu jaunā logā.

en: ACTION REQUIRED: WP Cloud Plugin lost authorization to %s account
lv_LV: NEPIECIEŠAMĀ RĪCĪBA: WP Cloud spraudnis zaudēja autorizāciju %s kontam

en: Could not send email
lv_LV: Nevarēja nosūtīt e-pastu

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from %s
lv_LV: Jūs izmantojat pārlūkprogrammu, kurā nav ieslēgts vai instalēts Flash atskaņotājs. Lūdzu, ieslēdziet Flash player spraudni vai lejupielādējiet jaunāko versiju no %s

en: Turn off Fullscreen
lv_LV: Izslēgt pilnekrāna režīmu

en: Go Fullscreen
lv_LV: Iet uz pilnu ekrānu

en: Download Video
lv_LV: Lejupielādēt video

en: Download playlist
lv_LV: Lejupielādēt atskaņošanas sarakstu

en: Purchase
lv_LV: Iegāde

en: Jump forward %1 seconds
lv_LV: Pāreja uz priekšu %1 ssekundes

en: Toggle Loop
lv_LV: Pārslēgšanas cilpa

en: Pause
lv_LV: Pauze

en: Time Slider
lv_LV: Laika slīdnis

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
lv_LV: Izmantojiet bulttaustiņus pa kreisi/pa labi, lai pavirzītos uz priekšu par vienu sekundi, un bulttaustiņus uz augšu/uz leju, lai pavirzītos uz priekšu par desmit sekundēm.

en: Skip back %1 seconds
lv_LV: Izlaist atpakaļ %1 seconds

en: Captions/Subtitles
lv_LV: Virsraksti/apakšvirsraksti

en: Chapters
lv_LV: Nodaļas

en: Mute Toggle
lv_LV: Izslēgšanas izslēgšana

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
lv_LV: Lai palielinātu vai samazinātu skaļumu, izmantojiet bulttaustiņus uz augšu/ uz leju.

en: Unmute
lv_LV: Ieslēgt skaņu

en: Mute
lv_LV: Apklusināt

en: Skip ad
lv_LV: Izlaist reklāmu

en: Skip in 1 second
lv_LV: Izlaist pēc 1 sekundes

en: Skip in %1 seconds
lv_LV: Izlaist %1 ssekundēs

en: Source Chooser
lv_LV: Avota atlasītājs

en: Stop
lv_LV: Pietura

en: Live Broadcast
lv_LV: Tiešraide tiešraidē

en: Albanian
lv_LV: Albāņu

en: Arabic
lv_LV: Arābu

en: Belarusian
lv_LV: Baltkrievu

en: Bulgarian
lv_LV: Bulgāru

en: Catalan
lv_LV: Kataloniski

en: Chinese
lv_LV: Ķīniešu

en: Chinese (Simplified)
lv_LV: Ķīniešu valoda (vienkāršotā)

en: Chinese (Traditional)
lv_LV: Ķīniešu (tradicionālā)

en: Croatian
lv_LV: Horvātijas

en: Czech
lv_LV: Čehija

en: Danish
lv_LV: Dāņu

en: Dutch
lv_LV: Holandiešu

en: English
lv_LV: Angļu

en: Estonian
lv_LV: Igauņu

en: Filipino
lv_LV: Filipīniešu

en: Finnish
lv_LV: Somu

en: French
lv_LV: Franču

en: Galician
lv_LV: Galisijas

en: German
lv_LV: Vācu

en: Greek
lv_LV: Grieķu

en: Haitian Creole
lv_LV: Haiti kreolu valoda

en: Hebrew
lv_LV: Ebreju valodā

en: Hungarian
lv_LV: Ungāru

en: Icelandic
lv_LV: Islandiešu

en: Indonesian
lv_LV: Indonēzijas

en: Irish
lv_LV: Īru

en: Italian
lv_LV: Itāļu

en: Japanese
lv_LV: Japāņu

en: Korean
lv_LV: Korejas

en: Latvian
lv_LV: Latviešu

en: Lithuanian
lv_LV: Lietuviešu

en: Macedonian
lv_LV: Maķedonijas

en: Malay
lv_LV: Malajas

en: Maltese
lv_LV: Maltiešu

en: Norwegian
lv_LV: Norvēģu

en: Persian
lv_LV: Persiešu

en: Polish
lv_LV: Poļu

en: Portuguese
lv_LV: Portugāļu

en: Romanian
lv_LV: Rumāņu

en: Russian
lv_LV: Krievu

en: Serbian
lv_LV: Serbijas

en: Slovak
lv_LV: Slovākijas

en: Slovenian
lv_LV: Slovēņu

en: Spanish
lv_LV: Spāņu

en: Swahili
lv_LV: Svahili

en: Swedish
lv_LV: Zviedru

en: Tagalog
lv_LV: Tagalo valodā

en: Thai
lv_LV: Taizemiešu

en: Turkish
lv_LV: Turku

en: Ukrainian
lv_LV: Ukraiņu

en: Vietnamese
lv_LV: Vjetnamiešu

en: Welsh
lv_LV: Velsiešu

en: Yiddish
lv_LV: Jidiš

en: Filter
lv_LV: Filtrēt

en: People
lv_LV: Cilvēki

en: No persons found.
lv_LV: Personas nav atrastas.

en: No labels found.
lv_LV: Etiķetes nav atrastas.

en: Select %s Items
lv_LV: Izvēlēties %s Vienības

en: Select all items
lv_LV: Atlasiet visus vienumus

en: There are no items found.
lv_LV: Nav atrasti nekādi priekšmeti.

en: Direct link to this collection.
lv_LV: Tiešā saite uz šo kolekciju.

en: Open
lv_LV: Atvērts

en: Selections
lv_LV: Atlase

en: There are no selections available.
lv_LV: Nav pieejamas izvēles iespējas.

en: selected
lv_LV: Izvēlētie

en: Copy Filenames
lv_LV: Failu nosaukumu kopēšana

en: Deselect items
lv_LV: Priekšmetu atlases atcelšana

en: Successfully saved!
lv_LV: Veiksmīgi saglabāts!

en: Setting not saved!
lv_LV: Iestatījums nav saglabāts!

en: Download Proof
lv_LV: Lejupielādēt pierādījumu

en: Remove
lv_LV: Noņemt

en: View details
lv_LV: Skatīt informāciju

en: Embed Files
lv_LV: Ievietot failus

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permissions.
lv_LV: Lūdzu, ņemiet vērā, ka ievietotajiem failiem ir piešķirtas publiskās kopīgošanas atļaujas.

en: Insert Direct links
lv_LV: Ievietot tiešās saites

en: Insert Links
lv_LV: Ievietot saites

en: Link to preview
lv_LV: Saite uz priekšskatījumu

en: Reports Dashboard
lv_LV: Pārskati Vadības panelis

en: Reset Log
lv_LV: Atiestatīt žurnālu

en: All Events
lv_LV: Visi notikumi

en: Welcome back
lv_LV: Laipni lūdzam atpakaļ

en: Previews
lv_LV: Priekšskatījumi

en: Items Shared
lv_LV: Koplietojamie priekšmeti

en: Select Period
lv_LV: Izvēlieties periodu

en: Events per Day
lv_LV: Notikumi dienā

en: Top Previews
lv_LV: Top priekšskatījumi

en: Document
lv_LV: Dokuments

en: Total
lv_LV: Kopā

en: Top Downloads
lv_LV: Labākās lejupielādes

en: Latest Uploads
lv_LV: Jaunākie augšupielādes

en: Date
lv_LV: Datums

en: Bandwidth usage
lv_LV: Joslas platuma izmantošana

en: Usage
lv_LV: Lietošana

en: This is an estimate of the API bandwidth used. It doesn't take into account if a user has only partially streamed a file or stopped a download before it was complete.
lv_LV: Tas ir aptuvenais API izmantotais joslas platums. Tajā nav ņemts vērā, ja lietotājs ir tikai daļēji straumējis failu vai pārtraucis lejupielādi, pirms tā ir pabeigta.

en: Events per User
lv_LV: Notikumi vienam lietotājam

en: Downloads per User
lv_LV: Lejupielādes vienam lietotājam

en: Uploads per User
lv_LV: Augšupielādes vienam lietotājam

en: Event
lv_LV: Notikums

en: Page
lv_LV: Lapa

en: Extra
lv_LV: Papildus

en: Profile
lv_LV: Profils

en: Install the plugin
lv_LV: Instalējiet spraudni

en: Navigate to Plugins → Add New, Click Upload Plugin and select the ZIP package. Click Install Now and then Activate to enable the plugin.
lv_LV: Dodieties uz Iespraudņi → Pievienot jaunu, noklikšķiniet uz Augšupielādēt spraudni un izvēlieties ZIP pakotni. Lai iespējotu spraudni, noklikšķiniet uz Install Now un pēc tam Activate.

en: Activate License
lv_LV: Aktivizēt Licenci

en: Begin the license activation using your Envato Account or license code.
lv_LV: Sāciet licences aktivizēšanu, izmantojot savu Envato kontu vai licences kodu.

en: Activate
lv_LV: Aktivizēt

en: Connect Account(s)
lv_LV: Savienot kontu(-us)

en: On the main plugin options page click Add Account. Authorize the plugin by logging into your Cloud account and granting access.
lv_LV: Galvenajā spraudņa opciju lapā noklikšķiniet uz Pievienot kontu. Autorizējiet spraudni, pieslēdzoties savam mākoņa kontam un piešķirot piekļuvi.

en: Connect
lv_LV: Savienot

en: Create your first Module
lv_LV: Izveidojiet savu pirmo moduli

en: Create or edit a page/post, then add the WP Cloud Plugin block via your favorite editor. Configure the module and click Publish or Update.
lv_LV: Izveidojiet vai rediģējiet lapu/poste, pēc tam pievienojiet WP Cloud Plugin bloku, izmantojot savu iecienītāko redaktoru. Konfigurējiet moduli un noklikšķiniet uz Publicēt vai Atjaunināt.

en: Create module
lv_LV: Izveidot moduli

en: Get Started
lv_LV: Uzsākt

en: Open Documentation
lv_LV: Atvērt dokumentāciju

en: Create support ticket
lv_LV: Izveidot atbalsta biļeti

en: Module Configurator
lv_LV: Moduļu konfigurators

en: Edit Default Preset
lv_LV: Noklusējuma noklusējuma iestatījuma rediģēšana

en: Convert Shortcode
lv_LV: Konvertēt Īsais kods

en: Convert
lv_LV: Konvertēt

en: Add Module
lv_LV: Pievienot moduli

en: No modules
lv_LV: Nav moduļu

en: Get started by creating a new module
lv_LV: Sāciet, izveidojot jaunu moduli

en: Type
lv_LV: Tips

en: Title
lv_LV: Virsraksts

en: Created by %s
lv_LV: Izveidoja %s

en: Is the Module active?
lv_LV: Vai modulis ir aktīvs?

en: View Selections
lv_LV: Pārskatīt atlases

en: Copy Shortcode
lv_LV: Kopēt īsceļu kodu

en: View
lv_LV: Skatīt

en: Duplicate
lv_LV: Dublikāts

en: Delete Module
lv_LV: Moduļa dzēšana

en: Convert Raw Shortcode
lv_LV: Konvertēt neapstrādāts īskods

en: Convert a raw plugin shortcode into a module. If a module with the same name already exists, a duplicate will not be created.
lv_LV: Pārvērst neapstrādātu spraudņa īsu kodu modulī. Ja modulis ar tādu pašu nosaukumu jau pastāv, dublikāts netiks izveidots.

en: No account connected yet
lv_LV: Konts vēl nav savienots

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account to get access to your content in the cloud.
lv_LV: Šis spraudnis pašlaik nav savienots ar %s kontu. Pievienojiet kontu, lai piekļūtu savam saturam mākonī.

en: Add Account
lv_LV: Pievienot kontu

en: Connect Personal Folders
lv_LV: Personisko mapju savienošana

en: Only manually added links between users and folders are displayed in this view. If you are using Dynamic Folders in Auto mode, these links are not displayed in this table.
lv_LV: Šajā skatā tiek parādītas tikai manuāli pievienotās saites starp lietotājiem un mapēm. Ja izmantojat dinamiskās mapes automātiskajā režīmā, šīs saites šajā tabulā netiek parādītas.

en: Select Personal Folder
lv_LV: Izvēlieties personisko mapi

en: Select the user's Personal Folder. Set the Personal Folders feature to 'manual' to give the user access to this folder only.
lv_LV: Izvēlieties lietotāja personisko mapi. Iestatiet personisko mapju funkcijai "manuāli", lai lietotājs varētu piekļūt tikai šai mapei.

en: Dashboard
lv_LV: Kontrolpanelis

en: Integrations
lv_LV: Integrācija

en: Permissions
lv_LV: Atļaujas

en: Security
lv_LV: Drošība

en: Advanced
lv_LV: Detalizēti

en: Statistics
lv_LV: Statistika

en: Tools
lv_LV: Rīki

en: Status
lv_LV: Statuss

en: Version:
lv_LV: Versija:

en: Manage your %s cloud accounts
lv_LV: Pārvaldiet savus %s mākoņa kontus

en: Authorization is managed by the Network Admin via the %sNetwork Settings%s
lv_LV: Autorizāciju pārvalda tīkla administrators, izmantojot %sTīkla iestatījumi%s

en: Accounts
lv_LV: Konti

en: What happens with my data when I authorize the plugin?
lv_LV: Kas notiek ar maniem datiem, kad autorizēju spraudni?

en: License
lv_LV: Licences aktivizēšana

en: Thanks for registering your product!
lv_LV: Paldies, ka reģistrējāt savu produktu!

en: Check for updates
lv_LV: Pārbaudiet atjauninājumus

en: Deactivate License
lv_LV: Deaktivizēt licenci

en: Deactivate
lv_LV: Deaktivizēt

en: Support Expired
lv_LV: Atbalsta termiņš beidzies

en: Renew now!
lv_LV: Atjaunot tagad!

en: The roundness (px) of various plugin elements, such as file tiles, modal dialogs and buttons.
lv_LV: Dažādu spraudņa elementu, piemēram, failu elementu, modālo dialoglodziņu un pogu, noapaļojums (px).

en: Grid gap
lv_LV: Tīkla sprauga

en: The gap (px) between rows and columns of various plugin elements, such as the File Browser grid.
lv_LV: Atstatums (px) starp dažādu spraudņa elementu, piemēram, failu pārlūka režģa, rindām un kolonnām.

en: Color Palette
lv_LV: Krāsu palete

en: Theme Style
lv_LV: Tēmas stils

en: Accent Color
lv_LV: Akcenta Krāsa

en: Black
lv_LV: Melna

en: Dark 1
lv_LV: Tumsa 1

en: Dark 2
lv_LV: Tumsa 2

en: Background color for dark theme
lv_LV: Fona krāsa tumšai tēmai

en: White
lv_LV: Balts

en: Light 1
lv_LV: Gaisma 1

en: Light 2
lv_LV: Gaisma 2

en: Background color for light theme
lv_LV: Fona krāsa gaismas tēmai

en: Loading Spinner & Images
lv_LV: Iekraušana Spinner & Attēli

en: Select Loader Spinner
lv_LV: Izvēlieties iekrāvēja vērpjamo ratu

en: Beat
lv_LV: Pārspēt

en: Custom Image (selected below)
lv_LV: Pielāgotais attēls (izvēlēts tālāk)

en: General Loader
lv_LV: Vispārējais iekrāvējs

en: Loading image used in the File Browser and Gallery module
lv_LV: Failu pārlūkā un galerijas modulī izmantotā attēla ielādēšana

en: No Results
lv_LV: Nav rezultātu

en: Image shown in the File Browser and Gallery module when no content is found in the opened folder.
lv_LV: Failu pārlūka un galerijas modulī parādītais attēls, ja atvērtajā mapē nav atrasts saturs.

en: Access Forbidden
lv_LV: Piekļuve aizliegta

en: Image shown when a module is not accessible for the user.
lv_LV: Attēls, kas tiek parādīts, ja modulis lietotājam nav pieejams.

en: iFrame Loader
lv_LV: iFrame ielādētājs

en: Loading image used for previews and iFrams.
lv_LV: Attēla ielādēšana, ko izmanto priekšskatījumiem un iFrammām.

en: Icon Set
lv_LV: Ikonu komplekts

en: File Browser Icon Set
lv_LV: Failu pārlūka ikonu komplekts

en: Modifications to the default icons set will be lost during an update.
lv_LV: Noklusējuma ikonu komplekta izmaiņas atjaunināšanas laikā tiks zaudētas.

en: LightBox
lv_LV: Lightbox

en: LightBox Skin
lv_LV: LightBox āda

en: Select which skin you want to use for the Inline Preview.
lv_LV: Izvēlieties, kuru ādu vēlaties izmantot rindu priekšskatījumam.

en: Lightbox Scroll
lv_LV: Lightbox ritināšana

en: Sets path for switching windows. Possible values are 'vertical' and 'horizontal' and the default is 'vertical'.
lv_LV: Nosaka ceļu logu pārslēgšanai. Iespējamās vērtības ir 'vertikāls' un 'horizontāls', un noklusējuma vērtība ir 'vertikāls'.

en: Allow Mouse Click on Image
lv_LV: Atļaut peles klikšķi uz attēla

en: Should people be able to access the right click context menu to e.g. save the image?
lv_LV: Vai cilvēkiem vajadzētu būt iespējai piekļūt konteksta izvēlnei ar peles labo pogu, lai, piemēram, saglabātu attēlu?

en: When should the header containing title and action-menu be shown?
lv_LV: Kad jāparāda galvene ar virsrakstu un darbību izvēlni?

en: Always.
lv_LV: Vienmēr.

en: Show after clicking on the Lightbox.
lv_LV: Rādīt pēc klikšķa uz Lightbox.

en: Show when hovering over the Lightbox.
lv_LV: Rādīt, kad uznirstat virs Lightbox.

en: Never.
lv_LV: Nekad.

en: Caption / Description
lv_LV: Virsraksts / apraksts

en: When should the description be shown in the Gallery Lightbox?
lv_LV: Kad apraksts jānorāda galerijas Lightbox?

en: Thumbnail Bar
lv_LV: Miniatūru josla

en: When should the thumbnail bar be shown in the Gallery Lightbox?
lv_LV: Kad galerijas gaismas lodziņā ir jāuzrāda sīktēlu josla?

en: Always visible.
lv_LV: Vienmēr redzams.

en: Hover over thumbnail area.
lv_LV: Novietojiet peles kursoru virs sīktēlu zonas.

en: Hover over module to show navigation bar
lv_LV: Novietojiet kursoru virs moduļa, lai parādītu navigācijas joslu

en: Show the navigation bar when the user starts using the Gallery. If disabled, the navigation bar will always be visible.
lv_LV: Parādiet navigācijas joslu, kad lietotājs sāk izmantot galeriju. Ja tas ir atspējots, navigācijas josla būs redzama vienmēr.

en: Media Player Skin
lv_LV: Multivides atskaņotāja āda

en: Select which Media Player skin you want to use by default.
lv_LV: Izvēlieties, kuru multivides atskaņotāja ādu vēlaties izmantot pēc noklusējuma.

en: Load native MediaElement.js library
lv_LV: Ielādēt vietējo MediaElement.js bibliotēku

en: Is the layout of the Media Player all mixed up and is it not initiating properly? If that is the case, you might be encountering a conflict between media player libraries on your site. To resolve this, enable this setting to load the native MediaElement.js library.
lv_LV: Vai multivides atskaņotāja izkārtojums ir sajaukts un tas netiek pareizi ieslēgts? Ja tas tā ir, iespējams, jūsu vietnē ir konflikts starp multivides atskaņotāja bibliotēkām. Lai to atrisinātu, iespējojiet šo iestatījumu, lai ielādētu vietējo MediaElement.js bibliotēku.

en: Custom CSS
lv_LV: Pielāgots CSS

en: If you want to modify the looks of the plugin slightly, you can insert here your custom CSS. Don't edit the CSS files itself, because those modifications will be lost during an update.
lv_LV: Ja vēlaties nedaudz mainīt spraudņa izskatu, varat šeit ievietot pielāgotu CSS. Nerediģējiet pašus CSS failus, jo šīs izmaiņas tiks zaudētas atjaunināšanas laikā.

en: Global settings for AUTO-mode
lv_LV: Auto režīma globālie iestatījumi

en: These settings are used for all modules with automatically linked Personal Folders, unless otherwise specified.
lv_LV: Šie iestatījumi tiek izmantoti visiem moduļiem ar automātiski saistītām personiskajām mapēm, ja vien nav norādīts citādi.

en: Create Personal Folders on registration
lv_LV: Reģistrācijas personisko mapju izveide

en: Automatically create the Personal Folders for an user after their registration on the site.
lv_LV: Automātiski izveidot personiskās mapes lietotājam pēc viņa reģistrācijas vietnē.

en: Create all Personal Folders the 1st time a module is used
lv_LV: Visu personisko mapju izveide, kad modulis tiek izmantots pirmo reizi

en: All Personal Folders are created on the first rendering of a module that has the Personal Folders feature enabled.
lv_LV: Visas personiskās mapes tiek izveidotas, pirmo reizi atveidojot moduli, kurā ir iespējota personisko mapju funkcija.

en: Creating a Personal Folder takes around 1 sec/folder. So it isn't recommended to enable this feature when you have tons of users.
lv_LV: Personiskās mapes izveide aizņem aptuveni 1 sekundi/aploksnei. Tāpēc nav ieteicams ieslēgt šo funkciju, ja jums ir daudz lietotāju.

en: Update Personal Folders name after profile update
lv_LV: Personisko mapju nosaukuma atjaunināšana pēc profila atjaunināšanas

en: Once a user updates their profile, their Personal Folder name will be updated.
lv_LV: Kad lietotājs atjaunina savu profilu, tiek atjaunināts arī viņa personīgās mapes nosaukums.

en: Delete Personal Folders after deleting WP User
lv_LV: Personisko mapju dzēšana pēc WP lietotāja dzēšanas

en: Remove users' personal folders after they're deleted.
lv_LV: Lietotāju personisko mapju dzēšana pēc to dzēšanas.

en: Template name for automatically created Personal Folders.
lv_LV: Automātiski izveidoto personisko mapju veidnes nosaukums.

en: The naming template can also be set per shortcode individually.
lv_LV: Nosaukšanas veidni var iestatīt arī katram īskodam atsevišķi.

en: Name Template Prefix for anonymous users
lv_LV: Vārda šablona prefikss anonīmiem lietotājiem

en: As anonymous users will not have user metadata that can be used in the folder name template, the plugin will generate a unique user metadata object for those users instead. By default, their folder name will be prefixed with "%s" so all their folders are grouped together. You can change that prefix here.
lv_LV: Tā kā anonīmiem lietotājiem nebūs lietotāja metadatu, ko var izmantot mapes nosaukuma veidnē, spraudnis šiem lietotājiem ģenerēs unikālu lietotāja metadatu objektu. Pēc noklusējuma viņu mapju nosaukumam tiks pievienots prefikss "%s", lai visas viņu mapes tiktu sagrupētas kopā. Šo prefiksu var mainīt šeit.

en: You can find more information regarding the Personal Folders feature, including video instructions, in the %s[Online Documentation]%s.
lv_LV: Plašāku informāciju par personisko mapju funkciju, tostarp video instrukcijas, var atrast %s[Tiešsaistes dokumentācija]%s.

en: Global settings for MANUAL-mode
lv_LV: Manuālā režīma globālie iestatījumi

en: "Access Forbidden" Notice
lv_LV: paziņojums "Piekļuve aizliegta"

en: Message displayed when a user visits a module with the Personal Folders feature set to 'Manual' mode when they don't have a Personal Folder linked to their account.
lv_LV: Paziņojums, kas tiek parādīts, kad lietotājs apmeklē moduli ar personisko mapju funkciju, kurai iestatīts "Manuālais" režīms, ja lietotāja kontam nav piesaistīta personiskā mape.

en: You can manually link users to their Personal Folder via the %s[Personal Folders]%s menu page.
lv_LV: Varat manuāli sasaistīt lietotājus ar viņu personiskajām mapēm, izmantojot izvēlnes lapu %s[Personiskās mapes]%s.

en: Personal Folders in Internal modules
lv_LV: Personiskās mapes iekšējos moduļos

en: Enable Personal Folders in Internal modules:
lv_LV: Iespējot personiskās mapes iekšējos moduļos:

en: Use Personal Folders in the Module Configurator and Back-End File Browser of the plugin.
lv_LV: Izmantojiet personiskās mapes moduļa konfiguratorā un spraudņa faila pārlūkā.

en: Yes, I link the users manually
lv_LV: Jā, es savienoju lietotājus manuāli

en: Yes, let the plugin create the User Folders for me.
lv_LV: Jā, ļaujiet spraudnim izveidot lietotāja mapes man.

en: This setting only restricts access to the plugin's internal modules. To enable personal folders for modules on your site, use the module's configuration panel
lv_LV: Šis iestatījums ierobežo piekļuvi tikai spraudņa iekšējiem moduļiem. Lai iespējotu personīgās mapes moduļiem savā vietnē, izmantojiet moduļa konfigurācijas paneli

en: Location Personal Folders
lv_LV: Atrašanās vieta Personas mapes

en: Select in which folder the Personal Folders should be created.
lv_LV: Izvēlieties, kurā mapē jāizveido personiskās mapes.

en: Current selected folder
lv_LV: Pašreiz izvēlētā mape

en: Full Access
lv_LV: Pilna piekļuve

en: By default, only Administrator users can navigate through all Personal Folders. Add other user roles if you want them to be able to see all Personal Folders.
lv_LV: Pēc noklusējuma tikai Administrator lietotāji var pārlūkot visas personiskās mapes. Pievienojiet citas lietotāju lomas, ja vēlaties, lai viņi varētu skatīt visas personiskās mapes.

en: Use the Review & Approve module to allow clients to review, select and approve images or documents. Manage the global settings for this feature here.
lv_LV: Izmantojiet Pārskatīšanas un apstiprināšanas moduli, lai ļautu klientiem pārskatīt, atlasīt un apstiprināt attēlus vai dokumentus. Pārvaldiet šīs funkcijas globālos iestatījumus šeit.

en: Password protection by default
lv_LV: Paroles aizsardzība pēc noklusējuma

en: All new Review & Approve modules will automatically be assigned a randomly generated password.
lv_LV: Visiem jaunajiem pārskatīšanas un apstiprināšanas moduļiem automātiski tiks piešķirta nejauši ģenerēta parole.

en: API Application
lv_LV: API lietojumprogramma

en: Use Custom App
lv_LV: Pielāgotas lietotnes izmantošana

en: For an easy configuration you can just use the default App of the plugin itself.
lv_LV: Vieglākai konfigurācijai varat vienkārši izmantot paša spraudņa noklusējuma lietotni.

en: Client ID
lv_LV: Klienta ID

en: Only if you want to use your own App, insert your Client ID here
lv_LV: Tikai tad, ja vēlaties izmantot savu lietotni, ievietojiet šeit savu klienta ID

en: Leave empty for easy setup
lv_LV: Atstājiet tukšu, lai atvieglotu iestatīšanu

en: Client Secret
lv_LV: Klienta noslēpums

en: If you want to use your own App, insert your Client Secret here
lv_LV: Ja vēlaties izmantot savu lietotni, ievietojiet šeit savu klienta noslēpumu

en: Set the OAuth 2.0 Redirect URI in your application to the following uri:
lv_LV: Iestatiet OAuth 2.0 novirzīšanas URI savā lietojumprogrammā uz šādu uri:

en: We do not collect and do not have access to your personal data. See our privacy statement for more information.
lv_LV: Mēs neapkopojam jūsu personas datus un mums nav piekļuves jūsu personas datiem. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu paziņojumu par konfidencialitāti.

en: If you encounter any issues when trying to use your own App, please fall back on the default App by disabling this setting.
lv_LV: Ja, mēģinot izmantot savu lietotni, rodas problēmas, atsietojiet noklusējuma lietotni, atspējot šo iestatījumu.

en: Box Account Settings
lv_LV: Kastes konta iestatījumi

en: Business Accounts
lv_LV: Uzņēmumu konti

en: Scope shared-links
lv_LV: Darbības jomas koplietošanas saites

en: Who should be able to access the links that are created by the plugin? If set to Public the links will be accessible by anyone. Within Organization will make links accessible within your organization only. Anonymous links may be disabled by the tenant administrator
lv_LV: Kam jābūt iespējai piekļūt spraudņa izveidotajām saitēm? Ja iestatīts uz Publiski, saites būs pieejamas ikvienam. Iestādes ietvaros saites būs pieejamas tikai jūsu organizācijā. Nomnieka administrators var atspējot anonīmās saites

en: Public
lv_LV: Publiska

en: Within Organization
lv_LV: Organizācijā

en: Preferred Download Method
lv_LV: Vēlamā lejupielādes metode

en: Choose the method you would like to use to download your files. The default option is to redirect the user to a temporary URL. If you want to use your server as a proxy, select 'Download via Server'. In some cases, the plugin may revert to this method automatically.
lv_LV: Izvēlieties metodi, ko vēlaties izmantot, lai lejupielādētu failus. Noklusējuma opcija ir novirzīt lietotāju uz pagaidu URL. Ja vēlaties izmantot savu serveri kā starpniekserveri, izvēlieties "Lejupielādēt caur serveri". Dažos gadījumos spraudnis var automātiski pāriet uz šo metodi.

en: Redirect to download url
lv_LV: Pārvirzīt uz lejupielādes url

en: Download via Server
lv_LV: Lejupielādēt, izmantojot serveri

en: Remember last opened location
lv_LV: Atcerieties pēdējo atvērto atrašanās vietu

en: When opening a page with a previously visited File Browser module, the last opened folder location will be loaded. If you disable this setting, the plugin will always load the top folder.
lv_LV: Atverot lapu ar iepriekš apmeklētu failu pārlūka moduli, tiks ielādēta pēdējo reizi atvērtā mapes atrašanās vieta. Ja atspējosiet šo iestatījumu, spraudnis vienmēr ielādēs augšējo mapi.

en: Load Javascripts on all pages
lv_LV: Javaskriptu ielāde visās lapās

en: By default the plugin will only load it scripts when the shortcode is present on the page. If you are dynamically loading content via AJAX calls and the plugin does not show up, please enable this setting.
lv_LV: Pēc noklusējuma spraudnis ielādēs skriptus tikai tad, kad īsceļu kods ir atrodams lapā. Ja dinamiski ielādējat saturu, izmantojot AJAX izsaukumus, un spraudnis netiek parādīts, lūdzu, iespējojiet šo iestatījumu.

en: Support for IE 10 & 11
lv_LV: IE 10 un 11 atbalsts

en: Enable some polyfill javascripts that are used by the plugin but not available in old browsers. This uses the external service cdnjs.cloudflare.com/polyfill.
lv_LV: Iespējot dažus polifill javascriptus, kurus izmanto spraudnis, bet kuri nav pieejami vecajās pārlūkprogrammās. Tiek izmantots ārējais pakalpojums cdnjs.cloudflare.com/polyfill.

en: Enable Gzip compression
lv_LV: Ieslēgt Gzip saspiešanu

en: Enables gzip-compression if the visitor's browser can handle it. This will increase the performance of the plugin if you are displaying large amounts of files and it reduces bandwidth usage as well. It uses the PHP ob_gzhandler() callback. Please use this setting with caution. Always test if the plugin still works on the Front-End as some servers are already configured to gzip content!
lv_LV: Ieslēdz gzip kompresiju, ja apmeklētāja pārlūkprogramma to spēj apstrādāt. Tas palielinās spraudņa veiktspēju, ja tiek rādīti lieli failu apjomi, kā arī samazinās joslas platuma izmantošanu. Tiek izmantots PHP izsaukums ob_gzhandler(). Lūdzu, lietojiet šo iestatījumu piesardzīgi. Vienmēr pārbaudiet, vai spraudnis joprojām darbojas Front-End, jo daži serveri jau ir konfigurēti gzip satura apstrādei!

en: Delete Modules and Settings on Uninstall
lv_LV: Moduļu un iestatījumu dzēšana atinstalēšanas laikā

en: When you uninstall the plugin, what do you want to do with your modules and settings? You can save them for next time, or wipe them back to factory settings.
lv_LV: Ko vēlaties darīt ar moduļiem un iestatījumiem, kad atinstalēsiet spraudni? Varat tos saglabāt nākamreiz vai arī izdzēst tos līdz rūpnīcas iestatījumiem.

en: When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked
lv_LV: Pēc iestatījumu atiestatīšanas spraudnis vairs nebūs saistīts ar jūsu kontiem, taču to autorizācija netiks atsaukta

en: You can revoke the authorization via the Dasbhoard tab.
lv_LV: Autorizāciju var atsaukt, izmantojot cilni Dasbhoard.

en: Updates
lv_LV: Atjauninājumi

en: Update automatically
lv_LV: Atjaunināt automātiski

en: When enabled, the plugin will update automatically when a new version is available. Keeping the plugin up to date is crucial as the API service is constantly changing.
lv_LV: Ja šī iespēja ir iespējota, spraudnis tiks atjaunināts automātiski, kad būs pieejama jauna versija. Ir ļoti svarīgi atjaunināt spraudni, jo API pakalpojums nepārtraukti mainās.

en: Beta testing
lv_LV: Beta testēšana

en: If enabled, you will be able to receive beta updates in preparation for the official release. These should be fairly stable, but will be available before the final update is ready for release.
lv_LV: Ja šī funkcija ir iespējota, varēsiet saņemt beta versijas atjauninājumus, gatavojoties oficiālajai versijai. Tiem vajadzētu būt diezgan stabiliem, taču tie būs pieejami, pirms galīgais atjauninājums būs gatavs izdošanai.

en: Use random URLs for modules
lv_LV: Moduļu URL izmantošana izlases veidā

en: Disable this option to use the WordPress default, where the slug is generated from the title.
lv_LV: Izslēdziet šo opciju, lai izmantotu WordPress noklusējuma iestatījumu, kurā slugs tiek ģenerēts no nosaukuma.

en: AJAX Requests Checks
lv_LV: AJAX pieprasījumu pārbaudes

en: Cross domain verification
lv_LV: Starpdomēnu verifikācija

en: Let the plugin check if AJAX requests are coming from the same site, otherwise block the request for security reasons. Disable this if you have a multi-domain configuration pointing to the same WordPress site, for example if you use language-specific domains.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim pārbaudīt, vai AJAX pieprasījumi nāk no tās pašas vietnes, pretējā gadījumā drošības apsvērumu dēļ bloķējiet pieprasījumu. Izslēdziet šo funkciju, ja jums ir vairāku domēnu konfigurācija, kas norāda uz vienu un to pašu WordPress vietni, piemēram, ja izmantojat valodas domēnus.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when really necessary.
lv_LV: Lūdzu, lietojiet šo iestatījumu piesardzīgi! Izslēdziet to tikai tad, kad tas ir patiešām nepieciešams.

en: Nonce Validation
lv_LV: Nonce apstiprināšana

en: The plugin uses, among others, the WordPress Nonce system to protect you against several types of attacks including CSRF. Disable this in case you are encountering conflicts with plugins that alters this system.
lv_LV: Šis spraudnis cita starpā izmanto WordPress Nonce sistēmu, lai aizsargātu jūs pret vairāku veidu uzbrukumiem, tostarp CSRF. Izslēdziet to, ja rodas konflikti ar spraudņiem, kas maina šo sistēmu.

en: Cloud Content Accessibility
lv_LV: Mākoņa satura pieejamība

en: Validate file accessibility
lv_LV: Failu pieejamības apstiprināšana

en: Let the plugin check if the requested file is indeed in a folder made accessible by your module. You can disable this if your users can access all the content anyway, or if you want to improve the performance of the plugin.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim pārbaudīt, vai pieprasītais fails patiešām atrodas mapē, kas ir pieejama jūsu modulim. Varat to atspējot, ja lietotāji jebkurā gadījumā var piekļūt visam saturam vai ja vēlaties uzlabot spraudņa veiktspēju.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when you understand the consequenses.
lv_LV: Lūdzu, lietojiet šo iestatījumu piesardzīgi! Izslēdziet to tikai tad, ja saprotat tā sekas.

en: Mask Account ID
lv_LV: Maskas konta ID

en: Obfuscate the cloud account IDs used in your site's source code and front-end URLs.
lv_LV: Slēpiet mākoņa kontu ID, kas tiek izmantoti vietnes avota kodā un priekšējā URL adresēs.

en: Please use this setting with caution!
lv_LV: Lūdzu, lietojiet šo iestatījumu piesardzīgi!

en: The generated masked Account ID uses a salt, which could break existing shared or saved links if the salt is lost. This could happen if you reinstall the plugin, for example. This is not reversible.
lv_LV: Ģenerētajā maskētajā konta ID tiek izmantota sāls, kas var sabojāt esošās koplietojamās vai saglabātās saites, ja sāls tiek pazaudēta. Tas varētu notikt, piemēram, ja pārinstalējat spraudni. Tas nav atgriezenisks.

en: Login Message
lv_LV: Pieteikšanās ziņojums

en: Message that is displayed when the user is prompted to log in.
lv_LV: Ziņojums, kas tiek parādīts, kad lietotājs tiek aicināts pieteikties.

en: Login Url
lv_LV: Pieteikšanās url

en: Set a customised login URL to be used in the login button of the modules.
lv_LV: Iestatiet pielāgotu pieteikšanās URL, kas tiks izmantots moduļu pieteikšanās pogā.

en: Password Message Template
lv_LV: Paroles ziņojuma veidne

en: This message is displayed when a module is protected by a password and the user is prompted to enter the password.
lv_LV: Šis ziņojums tiek parādīts, ja modulis ir aizsargāts ar paroli un lietotājs tiek aicināts ievadīt paroli.

en: User Info Template
lv_LV: Lietotāja informācijas veidne

en: This message is displayed when a module requires users to enter user information (e.g. email address) before they are able to access the content.
lv_LV: Šis ziņojums tiek parādīts, ja modulī pirms piekļuves saturam ir jāievada lietotāja informācija (piemēram, e-pasta adrese).

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With this reCAPTCHA (V3) integration module, you can block abusive downloads of your files by bots. Create your own credentials via your %s.
lv_LV: reCAPTCHA pasargā jūs no surogātpasta un cita veida automātiskas ļaunprātīgas izmantošanas. Izmantojot šo reCAPTCHA (V3) integrācijas moduli, varat bloķēt ļaunprātīgu failu lejupielādi, ko veic roboti. Izveidojiet savus akreditācijas datus, izmantojot savu %s.

en: The site key is used to invoke reCAPTCHA service on your site or mobile application.
lv_LV: Vietnes atslēga tiek izmantota, lai izsauktu reCAPTCHA pakalpojumu jūsu vietnē vai mobilajā lietotnē.

en: The secret key authorizes communication between your application backend and the reCAPTCHA server to verify the user.
lv_LV: Slepenā atslēga autorizē saziņu starp jūsu lietojumprogrammas backend un reCAPTCHA serveri, lai pārbaudītu lietotāju.

en: Make sure that you are using V3 keys. If you already are using ReCaptcha on your site, e.g. in a Form, you might need to disable the ReCaptcha of this plugin to prevent conflicts.
lv_LV: Pārliecinieties, ka izmantojat V3 atslēgas. Ja vietnē jau izmantojat ReCaptcha, piemēram, veidlapā, lai novērstu konfliktus, var būt nepieciešams atspējot šī spraudņa ReCaptcha.

en: The plugin integrates seamlessly with a number of other well-designed WordPress plugins, allowing you to build even more powerful solutions.
lv_LV: Šis spraudnis nevainojami integrējas ar vairākiem citiem labi izstrādātiem WordPress spraudņiem, ļaujot jums izveidot vēl jaudīgākus risinājumus.

en: Social Sharing Buttons
lv_LV: Sociālo vietņu kopīgošanas pogas

en: Select which sharing buttons should be accessible via the sharing dialogs of the plugin.
lv_LV: Izvēlieties, kurām kopīgošanas pogām jābūt pieejamām, izmantojot spraudņa kopīgošanas dialoglodziņus.

en: You can shorten the links created by the plugin with the the shorten APIs of TinyURL, Shorte.st, Rebrandly and Bit.ly.
lv_LV: Varat saīsināt spraudņa izveidotās saites, izmantojot TinyURL, Shorte.st, Rebrandly un Bit.ly saīsināšanas API.

en: Shortlinks API
lv_LV: Īsās saites API

en: Select which Url Shortener Service you want to use for shared links.
lv_LV: Izvēlieties, kuru url saīsinātāja pakalpojumu vēlaties izmantot kopīgajām saitēm.

en: Sign up for %s and %s get your API token%s.
lv_LV: Reģistrējieties %s un %s saņemiet savu API token%s.

en: Enter your custom branded domain you want to use.
lv_LV: Ievadiet savu pielāgotu zīmolu domēnu, ko vēlaties izmantot.

en: Add your WorkSpace ID if you want to use URL shortener to interact with your account in the context of your Rebrandly Workspace.
lv_LV: Pievienojiet savu WorkSpace ID, ja vēlaties izmantot URL saīsinātāju, lai mijiedarbotos ar savu kontu Rebrandly Workspace kontekstā.

en: Your Bitly user name.
lv_LV: Jūsu Bitly lietotājvārds.

en: Sign up for %s and %s get your Access Token%s.
lv_LV: Reģistrējieties %s un %s saņemiet piekļuves žetonu %s.

en: Video Advertisements (IMA/VAST)
lv_LV: Video reklāmas (IMA/VAST)

en: The mediaplayer of the plugin supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. You can enable advertisments for the complete site and per Media Player shortcode. Currently, this plugin only supports Linear elements with MP4
lv_LV: Spraudņa multivides atskaņotājs atbalsta VAST XML reklāmu, lai piedāvātu videoklipu monetizācijas iespējas. Jūs varat aktivizēt reklāmu visai vietnei un katram mediju atskaņotāja īskodam. Pašlaik šis spraudnis atbalsta tikai lineāros elementus ar MP4

en: Enter your VAST XML tag url.
lv_LV: Ievadiet savu VAST XML tagu url.

en: Leave empty to disable Ads
lv_LV: Atstājiet tukšu, lai atspējotu reklāmas

en: If you are unable to see the example VAST url below, please make sure you do not have an ad blocker enabled. VAST url example:
lv_LV: Ja nevarat apskatīt zemāk redzamo VAST url piemēru, pārliecinieties, vai nav ieslēgts reklāmu bloķētājs. VAST url piemērs:

en: Exclude users
lv_LV: Izslēgt lietotājus

en: Which users should we exclude from seeing ads?
lv_LV: Kuriem lietotājiem vajadzētu liegt iespēju skatīt reklāmas?

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed.
lv_LV: Ļaujiet lietotājam izlaist reklāmu pēc tam, kad ir pagājis šāds sekunžu skaits.

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed
lv_LV: Ļaujiet lietotājam izlaist reklāmu pēc tam, kad ir pagājušas šādas sekundes

en: Upload locations
lv_LV: Augšupielādēt atrašanās vietas

en: Select the locations where you want to show the upload box in woocommerce products.
lv_LV: Izvēlieties vietas, kurās vēlaties parādīt augšupielādes lodziņu woocommerce produktos.

en: Checkout Upload location
lv_LV: Izrakstīšanās Augšupielādes vieta

en: Choose where the upload box should appear on the checkout page.
lv_LV: Izvēlieties, kur izrakstīšanās lapā jāparādās augšupielādes lodziņam.

en: Before checkout form
lv_LV: Pirms izrakstīšanās veidlapa

en: Section: billing
lv_LV: Sadaļa: norēķini

en: Section: shipping
lv_LV: Sadaļa: kuģniecība

en: Section: order review
lv_LV: Sadaļa: pasūtījumu pārskatīšana

en: Before: customer details
lv_LV: Pirms: klienta informācija

en: After: customer details
lv_LV: Pēc: klienta informācija

en: Before: Payment
lv_LV: Pirms: Maksājums

en: After: Payment
lv_LV: Pēc: Maksājums

en: Before: Order notes
lv_LV: Pirms: Pasūtījuma piezīmes

en: After: Order notes
lv_LV: Pēc: Pasūtījuma piezīmes

en: Temporary Upload Folder
lv_LV: Pagaidu augšupielādes mape

en: Order uploads can be uploaded to an order-specific folder. If the uploads are sent from the product, cart or checkout page, the files will be stored in that specific folder until after checkout.
lv_LV: Pasūtījumu augšupielādes var augšupielādēt konkrētam pasūtījumam paredzētā mapē. Ja augšupielādes tiek sūtītas no produkta, groza vai izrakstīšanās lapas, faili tiks glabāti šajā konkrētajā mapē līdz izrakstīšanās brīdim.

en: Connecting with Slack can significantly enhance your management workflow. This integration allows you to receive real-time notifications about important plugin events directly in your Slack channels.
lv_LV: Savienojums ar Slack var ievērojami uzlabot jūsu vadības darba plūsmu. Šī integrācija ļauj jums saņemt reāllaika paziņojumus par svarīgiem spraudņa notikumiem tieši jūsu Slack kanālos.

en: Webhook URLs for Your Workspace
lv_LV: Webhook URL jūsu darbvietai

en: The webhook url where the notification JSON data will be send to.
lv_LV: Webhook url, uz kuru tiks nosūtīti paziņojuma JSON dati.

en: Notifications triggers
lv_LV: Paziņojumu aktivizētāji

en: Select the events for which you want notifications to be sent.
lv_LV: Atlasiet notikumus, par kuriem vēlaties nosūtīt paziņojumus.

en: Slack Blocks template (JSON)
lv_LV: Slack Blocks veidne (JSON)

en: Available placeholders:
lv_LV: Pieejamās vietzīmes:

en: Test notification
lv_LV: Testa paziņojums

en: Send a test notification to the channel webhook url using the notification block template.
lv_LV: Nosūtiet testa paziņojumu uz kanāla webhook url, izmantojot paziņojumu bloka veidni.

en: Test
lv_LV: Tests

en: Want more flexibility than the upload box can offer? Use a popular form integration that lets you create the perfect form!
lv_LV: Vēlaties lielāku elastību, nekā to spēj piedāvāt augšupielādes kaste? Izmantojiet populāru veidlapu integrāciju, kas ļauj jums izveidot perfektu veidlapu!

en: Upload List Template
lv_LV: Augšupielādēt saraksta veidni

en: This HTML template is used to list uploads in form submissions and email confirmations. Use valid HTML for emails.
lv_LV: Šo HTML veidni izmanto, lai veidlapas iesniegšanas un e-pasta apstiprinājumu veidlapās uzskaitītu augšupielādes. E-pasta ziņojumiem izmantojiet derīgu HTML.

en: This is the text version of the upload list for when HTML is not supported.
lv_LV: Šī ir augšupielādes saraksta teksta versija, ja HTML nav pieejams.

en: Email Sender Information
lv_LV: E-pasta sūtītāja informācija

en: Lost Authorization Notification
lv_LV: Paziņojums par pazaudētu autorizāciju

en: Notification recipient
lv_LV: Paziņojuma saņēmējs

en: If the plugin somehow loses its authorization, a notification email will be send to the following email address.
lv_LV: Ja spraudnis kaut kādā veidā zaudē autorizāciju, uz šādu e-pasta adresi tiks nosūtīts paziņojums.

en: Download Notifications
lv_LV: Paziņojumu lejupielāde

en: Subject for this email notification.
lv_LV: Šī e-pasta paziņojuma temats.

en: Email Subject for ZIP downloads
lv_LV: E-pasta priekšmets ZIP lejupielādes

en: Email Body (HTML)
lv_LV: E-pasta saturs (HTML)

en: Upload Notifications
lv_LV: Paziņojumu augšupielāde

en: Delete Notifications
lv_LV: Paziņojumu dzēšana

en: Move Notifications
lv_LV: Pārvietošanas paziņojumi

en: Copy Notifications
lv_LV: Paziņojumu kopēšana

en: Approval Notifications
lv_LV: Apstiprināšanas paziņojumi

en: File item template
lv_LV: Faila vienuma veidne

en: Template for %s placeholder
lv_LV: %s vietas aizstājēja šablons

en: Template for each file item in the filelist in the download/upload/delete notification body.
lv_LV: Šablons katram failu saraksta elementam lejupielādes/ievietošanas/izdzēšanas paziņojuma korpusā.

en: Select which roles or users should be able to perform the following actions in the WordPress Admin Dashboard.
lv_LV: Izvēlieties, kurām lomām vai lietotājiem jāspēj veikt šādas darbības WordPress Admin Dashboard.

en: Change Plugin Settings
lv_LV: Mainīt spraudņa iestatījumus

en: Who should be able to access the settings page of the plugin?
lv_LV: Kam jābūt iespējai piekļūt spraudņa iestatījumu lapai?

en: Link Users to Personal Folders
lv_LV: Lietotāju sasaiste ar personiskajām mapēm

en: Who can manually link users to their personal folder?
lv_LV: Kas var manuāli saistīt lietotājus ar personisko mapi?

en: See Reports
lv_LV: Skatīt ziņojumus

en: Who should have access to reports and statistics?
lv_LV: Kam jābūt piekļuvei ziņojumiem un statistikai?

en: Use Back-End Filebrowser
lv_LV: Back-End failu pārlūka izmantošana

en: Who should have access to the File Browser in the admin dashboard?
lv_LV: Kam ir jābūt piekļuvei failu pārlūkā administratora paneļa sadaļā?

en: Add & Configure Modules
lv_LV: Moduļu pievienošana un konfigurēšana

en: Who can add and configure modules?
lv_LV: Kas var pievienot un konfigurēt moduļus?

en: Add Direct links
lv_LV: Pievienot tiešās saites

en: Who can add shared document links to your pages and posts?
lv_LV: Kas var pievienot kopīgoto dokumentu saites jūsu lapām un ziņām?

en: Who can embed documents on your pages and posts?
lv_LV: Kas var ievietot dokumentus jūsu lapās un ziņojumos?

en: Limit the use of the plugin modules. For example, you can limit the number of downloads allowed. All restrictions are monitored on a per-user basis.
lv_LV: Ierobežojiet spraudņu moduļu izmantošanu. Piemēram, varat ierobežot atļauto lejupielāžu skaitu. Visi ierobežojumi tiek uzraudzīti katram lietotājam atsevišķi.

en: Limit the number of downloads for all modules. You can also control the download limit per individual module in the module configuration.
lv_LV: Ierobežojiet visu moduļu lejupielāžu skaitu. Lejupielādes ierobežojumu katram modulim var kontrolēt arī moduļa konfigurācijā.

en: You can set individual limits for each of your users in their user profile.
lv_LV: Katram lietotājam lietotāja profilā varat iestatīt individuālus ierobežojumus.

en: Send email notification when limit is reached
lv_LV: Nosūtīt e-pasta paziņojumu, kad limits ir sasniegts

en: Send an email notification to the administrator when an user hits a specific limit.
lv_LV: Nosūtīt e-pasta paziņojumu administratoram, ja lietotājs sasniedz noteiktu limitu.

en: Support for individual limits
lv_LV: Atbalsts individuāliem ierobežojumiem

en: Add individual usage limits via the User Profile page. These user-specific limits will override the global or module usage limits.
lv_LV: Lietotāja profila lapā varat pievienot individuālus lietošanas ierobežojumus. Šie lietotājam noteiktie ierobežojumi aizstāj globālos vai moduļa lietošanas ierobežojumus.

en: Block untraceable users
lv_LV: Neizsekojamu lietotāju bloķēšana

en: To monitor limits, the user must be logged in to your site or have cookies enabled in their browser. If a user is untraceable, the action will be blocked if this setting is enabled.
lv_LV: Lai uzraudzītu ierobežojumus, lietotājam ir jābūt pieteicies jūsu vietnē vai pārlūkprogrammā jābūt iespējotām sīkdatnēm. Ja lietotājs nav izsekojams, darbība tiks bloķēta, ja šis iestatījums ir ieslēgts.

en: Reset usage limits
lv_LV: Lietošanas ierobežojumu atiestatīšana

en: Resets the current usage limits for all users for today.
lv_LV: Atjaunina visu lietotāju pašreizējos lietošanas ierobežojumus šai dienai.

en: Log Events
lv_LV: Reģistrēt notikumus

en: Register all plugin events.
lv_LV: Reģistrēt visus spraudņa notikumus.

en: Retention Period
lv_LV: Saglabāšanas periods

en: Please select for which period the events should be stored.
lv_LV: Lūdzu, izvēlieties, par kādu periodu notikumi jāuzglabā.

en: 1 week
lv_LV: 1 nedēļa

en: 2 weeks
lv_LV: 2 nedēļas

en: 1 month
lv_LV: 1 mēnesis

en: 3 months
lv_LV: 3 mēneši

en: 6 months
lv_LV: 6 mēneši

en: 1 year
lv_LV: 1 gads

en: 1,5 year
lv_LV: 1,5 gads

en: 2 years
lv_LV: 2 gadi

en: Summary Email
lv_LV: Kopsavilkums E-pasts

en: Email a summary of all the events that are logged with the plugin.
lv_LV: Nosūtiet pa e-pastu visu ar spraudni reģistrēto notikumu kopsavilkumu.

en: Interval
lv_LV: Intervals

en: Please select the interval the summary needs to be send.
lv_LV: Lūdzu, izvēlieties intervālu, kurā kopsavilkums ir jānosūta.

en: Every day
lv_LV: Katru dienu

en: Weekly
lv_LV: Katru nedēļu

en: Monthly
lv_LV: Ikmēneša

en: Set to which email address(es) the summary should be send.
lv_LV: Iestatiet e-pasta adresi(-es), uz kuru (-ām) jānosūta kopsavilkums.

en: Use Webhook
lv_LV: Webhook izmantošana

en: Send automated messages (JSON data) to another application for every event logged by the plugin.
lv_LV: Sūtīt automatizētus ziņojumus (JSON datus) uz citu lietojumprogrammu par katru spraudņa reģistrēto notikumu.

en: Webhook Endpoint URL
lv_LV: Webhook galapunkta URL

en: The listener URL where the JSON data will be send to.
lv_LV: Klausītāja URL, uz kuru tiks sūtīti JSON dati.

en: Webhook Secret
lv_LV: Webhook noslēpums

en: The events send to your endpoint will include a signature. You can use this secret to verify that the events were sent by this plugin, not by a third party. See the documentation for more information.
lv_LV: Notikumos, kas nosūtīti uz jūsu galapunktu, tiks iekļauts paraksts. Šo noslēpumu varat izmantot, lai pārbaudītu, vai notikumus ir nosūtījis šis spraudnis, nevis kāda trešā persona. Sīkāku informāciju skatiet dokumentācijā.

en: Use Google Analytics tracker
lv_LV: Izmantot Google Analytics izsekotāju

en: The plugin will send its events to Google Analytics if your Google tracker has been added to your site.
lv_LV: Spraudnis nosūtīs savus notikumus pakalpojumam Google Analytics, ja jūsu vietnei ir pievienots Google izsekotājs.

en: Purge Cache
lv_LV: Iztīrīt kešatmiņu

en: WP Cloud Plugins uses a cache to improve performance. If the plugin somehow is causing issues, try to reset the cache first.
lv_LV: WP Cloud spraudņi izmanto kešatmiņu, lai uzlabotu veiktspēju. Ja spraudnis kaut kādā veidā rada problēmas, vispirms mēģiniet atiestatīt kešatmiņu.

en: Purge
lv_LV: Attīrīšana

en: Purge Thumbnails
lv_LV: Attīrīšana no sīktēliem

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed..
lv_LV: Tā kā API nenodrošina miniatūras, spraudnis tās ģenerē un saglabā lokāli. Vajadzības gadījumā šo mapi varat izdzēst..

en: Backup
lv_LV: Rezerves kopēšana

en: Everything (settings, modules, event logs & user ⇔ folder links)
lv_LV: Viss (iestatījumi, moduļi, notikumu žurnāli un lietotāja ⇔ mapju saites)

en: Global settings
lv_LV: Globālie iestatījumi

en: User ⇔ Folder links
lv_LV: Lietotājs ⇔ Mapes saites

en: Event Logs
lv_LV: Notikumu žurnāli

en: Export
lv_LV: Eksportēt

en: When you click the export button, a (gzipped) JSON file will be generated. You can use the Import action below to restore the backup.
lv_LV: Noklikšķinot uz eksportēšanas pogas, tiks izveidots (gzipēts) JSON fails. Lai atjaunotu dublējumu, varat izmantot tālāk norādīto darbību Importēt.

en: Import data
lv_LV: Importēt datus

en: Select the export file(.json or .gz) you would like to import. Please note that the import will replace your current data.
lv_LV: Izvēlieties eksporta failu(.json vai .gz), kuru vēlaties importēt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka imports aizstās jūsu pašreizējos datus.

en: Reset to Factory Settings
lv_LV: Rūpnīcas iestatījumu atiestatīšana

en: Need to revert back to the default settings? This button will instantly reset your settings to the defaults. When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked. You can revoke the authorization via the Dashboard tab.
lv_LV: Nepieciešams atjaunot noklusējuma iestatījumus? Šī poga uzreiz atjaunos noklusējuma iestatījumus. Atjaunojot iestatījumus, spraudnis vairs nebūs saistīts ar jūsu kontiem, taču to autorizācija netiks atsaukta. Autorizāciju var atsaukt, izmantojot paneļa cilni Dashboard (Vadības panelis).

en: Reset Plugin
lv_LV: Atiestatīt spraudni

en: Support & Documentation
lv_LV: Atbalsts un dokumentācija

en: Get instant help for WP Cloud Plugins with all resources in one place! Can't find your answer and you want to speak to someone directly? Make sure you have an active support package, and create a ticket. We're here to help!
lv_LV: Saņemiet tūlītēju palīdzību WP Cloud spraudņiem ar visiem resursiem vienuviet! Nevarat atrast atbildi un vēlaties runāt ar kādu tieši? Pārliecinieties, ka jums ir aktīvs atbalsta pakete, un izveidojiet biļeti. Mēs esam gatavi palīdzēt!

en: Requested scopes and justification
lv_LV: Pieprasītās darbības jomas un pamatojums

en: In order to display your content stored on %s, you have to authorize it with your %s account.
lv_LV: Lai parādītu saturu, kas glabājas %s kontā, tas ir jāautorizē, izmantojot %s kontu.

en: The authorization will ask you to grant the application the following scopes:
lv_LV: Autorizācijā tiks pieprasīts piešķirt lietojumprogrammai šādas darbības jomas:

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files and files that are shared with you
lv_LV: Atļaut spraudnim skatīt, rediģēt, izveidot un dzēst visus jūsu %s failus un koplietojamos failus

en: Allow the plugin to see your publicly available personal info, like name and profile picture. Your name and profile picture will be displayed on this page for easy account identification.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim skatīt jūsu publiski pieejamo personisko informāciju, piemēram, vārdu un profila fotoattēlu. Šajā lapā tiks parādīts jūsu vārds un profila attēls, lai atvieglotu konta identifikāciju.

en: Information about the data
lv_LV: Informācija par datiem

en: Activate your license
lv_LV: Licences aktivizēšana

en: To start using this plugin, please activate your license.
lv_LV: Lai sāktu izmantot šo spraudni, lūdzu, aktivizējiet licenci.

en: Activate via Envato Market
lv_LV: Aktivizēt, izmantojot Envato Market

en: Or insert your license code manually:
lv_LV: Vai ievadiet licences kodu manuāli:

en: Terms Regular License
lv_LV: Noteikumi Regulārā licence

en: Terms Extended License
lv_LV: Noteikumi Paplašinātā licence

en: Network settings
lv_LV: Tīkla iestatījumi

en: Network Wide Authorization
lv_LV: Plaša tīkla autorizācija

en: Manage the linked accounts via this page instead of via the individual sites.
lv_LV: Pārvaldiet saistītos kontus, izmantojot šo lapu, nevis atsevišķas vietnes.

en: Licenses are managed per site individually.
lv_LV: Licences tiek pārvaldītas katrai vietnei atsevišķi.

en: License terms for WordPress Networks
lv_LV: Licences noteikumi WordPress tīkliem

en: The plugin license gives permission to use the plugin on a single site. You will need separate licenses for each site if you have the plugin active on multiple sites.
lv_LV: Spraudņa licence dod atļauju izmantot spraudni vienā vietnē. Ja spraudnis ir aktīvs vairākās vietnēs, jums būs nepieciešamas atsevišķas licences katrai vietnei.

en: Module title
lv_LV: Moduļa nosaukums

en: Raw Shortcode
lv_LV: Neapstrādāts saīsinātais kods

en: Choose this module
lv_LV: Izvēlieties šo moduli

en: Choose
lv_LV: Izvēlieties

en: Click to go back
lv_LV: Noklikšķiniet, lai atgrieztos

en: Back
lv_LV: Atpakaļ

en: To manage modules directly from the module overview, we recommend using the short version %s.
lv_LV: Lai pārvaldītu moduļus tieši no moduļu pārskata, iesakām izmantot īso versiju %s.

en: Enjoying this plugin?
lv_LV: Baudāt šo spraudni?

en: Not really
lv_LV: Ne gluži

en: Yes!
lv_LV: Jā!

en: Great! How about a review, then?
lv_LV: Lieliski! Kā tad par pārskatu?

en: No, thanks
lv_LV: Nē, paldies

en: Ok, sure!
lv_LV: Labi, protams!

en: Would you mind giving us some feedback?
lv_LV: Vai jūs varētu sniegt mums dažas atsauksmes?

en: Shortcode Previewer
lv_LV: Īsā koda skata meklētājs

en: WordPress environment
lv_LV: WordPress vide

en: This shows critical information about your WordPress and Server configuration and items that require your attention.
lv_LV: Tajā ir norādīta būtiska informācija par jūsu WordPress un servera konfigurāciju, kā arī elementi, kuriem jāpievērš uzmanība.

en: WordPress address (URL)
lv_LV: WordPress adrese (URL)

en: The root URL of your site.
lv_LV: Jūsu vietnes saknes URL.

en: Site address (URL)
lv_LV: Vietnes adrese (URL)

en: The homepage URL of your site.
lv_LV: Jūsu vietnes sākumlapas URL.

en: Plugin version
lv_LV: Spraudņa versija

en: The version of this plugin installed on your site.
lv_LV: Jūsu vietnē instalētā spraudņa versija.

en: WordPress version
lv_LV: WordPress versija

en: The version of WordPress installed on your site.
lv_LV: Jūsu vietnē ir instalēta WordPress versija.

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
lv_LV: %1$s - Ir pieejama jaunāka WordPress versija (%2$s)

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
lv_LV: Vai slēpt resursus, kas nav piešķirti nevienam produktam.

en: WordPress memory limit
lv_LV: WordPress atmiņas limits

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
lv_LV: Maksimālais atmiņas apjoms (RAM), ko vienlaikus var izmantot jūsu vietne.

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 256MB. See: %2$s
lv_LV: %1$s - Mēs iesakām iestatīt atmiņas apjomu vismaz 256 MB. Skatīt: %2$s

en: Increasing memory allocated to PHP
lv_LV: Palielināt atmiņu, kas piešķirta PHP

en: WordPress debug mode
lv_LV: WordPress atkļūdošanas režīms

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
lv_LV: Parāda, vai WordPress ir vai nav atkļūdošanas režīmā.

en: Language
lv_LV: Valoda

en: The current language used by WordPress. Default = English
lv_LV: Pašreizējā valoda, ko izmanto WordPress. Noklusējums = angļu valoda

en: External object cache
lv_LV: Ārējā objektu kešatmiņa

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
lv_LV: Rāda, vai WordPress izmanto ārējo objektu kešatmiņu.

en: Server environment
lv_LV: Servera vide

en: Server info
lv_LV: Servera informācija

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
lv_LV: Informācija par serveri uz kura pašlaik darbojas jūsu vietne.

en: PHP version
lv_LV: PHP versija

en: The version of PHP installed on your hosting server.
lv_LV: Jūsu serverī instalētā PHP versija.

en: How to update your PHP version
lv_LV: Kā atjaunināt savu PHP versiju

en: The largest filesize that can be contained in one post.
lv_LV: Lielākais faila lielums, ko var saturēt vienā ziņā.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
lv_LV: Laika ilgums (sekundēs), ko jūsu vietne pavadīs vienā operācijā pirms laika (lai izvairītos no servera bloķēšanas)

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
lv_LV: Maksimālais mainīgo skaits, ko serveris var izmantot vienai funkcijai, lai izvairītos no pārslodzes.

en: allow_url_fopen is a PHP setting that lets you open and read files from the web just like local files, but it can pose security risks if not used carefully.
lv_LV: allow_url_fopen ir PHP iestatījums, kas ļauj atvērt un nolasīt failus no tīmekļa tāpat kā vietējos failus, taču, ja tas netiek lietots uzmanīgi, var radīt drošības riskus.

en: Max upload size
lv_LV: Maksimālais augšupielādes lielums

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
lv_LV: Lielākais faila lielums, kuru var augšupielādēt jūsu WordPress instalācijā.

en: Default timezone is UTC
lv_LV: Noklusējuma laika josla ir UTC

en: The default timezone for your server.
lv_LV: Jūsu servera noklusējuma laika josla.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
lv_LV: Noklusējuma laika zona ir %s - tai vajadzētu būt UTC

en: We use cURL and fopen to communicate with API services.
lv_LV: Lai sazinātos ar API pakalpojumiem, mēs izmantojam cURL un fopen.

en: Your server does not have cURL enabled - The plugin cannot communicate with the API service. Contact your hosting provider.
lv_LV: Jūsu serverī nav iespējots cURL - spraudnis nevar sazināties ar API pakalpojumu. Sazinieties ar hostinga pakalpojumu sniedzēju.

en: GZip (zlib) is used to compress the AJAX responses of the plugin.
lv_LV: GZip (zlib) tiek izmantots, lai saspiestu spraudņa AJAX atbildes.

en: Your server does not support the %s function - this is required to compress the output of the plugin.
lv_LV: Jūsu serveris neatbalsta funkciju %s - tā ir nepieciešama, lai saspiestu spraudņa izvadi.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding.
lv_LV: Jūsu serveris neatbalsta %s funkcijas - tas ir nepieciešams labākai rakstzīmju kodēšanai.

en: Portable advisory file locking (flock) is used to for the caching mechanism.
lv_LV: Kešēšanas mehānismam tiek izmantots portatīvo konsultatīvo failu bloķēšana (flock).

en: Your server does not support the %s function - this is required for the caching mechanisms. Please enable this function to prevent caching problems.
lv_LV: Jūsu serveris neatbalsta funkciju %s - tā ir nepieciešama kešēšanas mehānismiem. Lūdzu, iespējojiet šo funkciju, lai novērstu kešēšanas problēmas.

en: Secure connection (HTTPS)
lv_LV: Drošs savienojums (HTTPS)

en: Is the connection to your store secure?
lv_LV: Vai savienojums ar jūsu veikalu ir drošs?

en: Your site is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
lv_LV: Jūsu vietnē netiek izmantots HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Uzziniet vairāk par HTTPS un SSL sertifikātiem</a>.

en: OpenSSL support
lv_LV: OpenSSL atbalsts

en: Can the plugin use OpenSSL for secure connections and encryption?
lv_LV: Vai spraudnis var izmantot OpenSSL drošiem savienojumiem un šifrēšanai?

en: Hide errors from visitors
lv_LV: Kļūdu slēpšana no apmeklētājiem

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
lv_LV: Kļūdu ziņojumos var būt konfidenciāla informācija par veikala vidi. Tie būtu jāslēpj no neuzticamiem apmeklētājiem.

en: Error messages should not be shown to visitors.
lv_LV: Apmeklētājiem nedrīkst rādīt kļūdas ziņojumus.

en: You can use the plugin in %s.
lv_LV: Varat izmantot %s spraudni.

en: The Gravity PDF integrations allow you to store your Gravity Forms submissions directly in the cloud.
lv_LV: Gravity PDF integrācija ļauj saglabāt jūsu Gravity Forms iesniegumus tieši mākonī.

en: Theme
lv_LV: Tēma

en: The name of the current active theme.
lv_LV: Pašreizējās aktīvās tēmas nosaukums.

en: Version
lv_LV: Versija

en: The installed version of the current active theme.
lv_LV: Pašreizējās aktīvās tēmas instalētā versija.

en: Author URL
lv_LV: Autora URL

en: The theme developers URL.
lv_LV: Tēmas izstrādātāju vietrādis URL.

en: Child theme
lv_LV: Bērna tēma

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
lv_LV: Parāda, vai pašreizējā tēma ir bērna tēma.

en: Parent theme name
lv_LV: Vecāku tēmas nosaukums

en: The name of the parent theme.
lv_LV: Galvenās tēmas nosaukums.

en: Parent theme version
lv_LV: Vecāku tēmas versija

en: The installed version of the parent theme.
lv_LV: Instalētā motora tēmas versija.

en: Parent theme author URL
lv_LV: Vecāku tēmas autora URL

en: The parent theme developers URL.
lv_LV: Galvenās tēmas izstrādātāju URL.

en: Active plugins
lv_LV: Aktīvie spraudņi

en: Visit plugin homepage
lv_LV: Apmeklēt spraudņa mājaslapu

en: Network enabled
lv_LV: Ieslēgts tīkls

note: translators: %s: plugin author
en: by %s
lv_LV: autors %s

en: Display folder tree
lv_LV: A mapju koka rādīšana

en: Go back to the start folder
lv_LV: Atgriezieties sākuma mapē

en: Loading...
lv_LV: Notiek ielādēšana...

en: Search for files
lv_LV: Meklēt failus

en: and content
lv_LV: un saturu

en: Clear
lv_LV: Notīrīt

en: Sort options
lv_LV: Kārtot opcijas

en: Upload files
lv_LV: Failu augšupielāde

en: Select all
lv_LV: Izvēlēties visu

en: Deselect all
lv_LV: Noņemt atlasīto

en: Download folder
lv_LV: Lejupielādēt mapi

en: Download selected
lv_LV: Lejupielādēt atlasīto

en: Copy to
lv_LV: Kopēt uz

en: Share folder
lv_LV: Koplietošanas mape

en: Thumbnails view
lv_LV: Miniatūru skats

en: List view
lv_LV: Saraksta skats

en: No options...
lv_LV: Iespēju nav...

en: Refresh
lv_LV: Atsvaidzināt

en: Scroll to top
lv_LV: Ritiniet uz augšu

en: Enter your e-mail address
lv_LV: Ievadiet savu e-pasta adresi

en: Email
lv_LV: E-pasts

en: Continue
lv_LV: Turpināt

en: Login
lv_LV: Pieslēgties

en: Enter password
lv_LV: Ievadiet paroli

en: Unlock
lv_LV: Atbloķēt

en: Selected
lv_LV: Atlasīts

en: Unselected
lv_LV: Neizvēlēts

en: Reset filters
lv_LV: Atiestatīt filtrus

en: Saved
lv_LV: Saglabāts

en: Send
lv_LV: Sūtīt

en: selection
lv_LV: izvēle

en: Approve Collection
lv_LV: Apstiprināt iekasēšanu

en: You are about to approve this collection.
lv_LV: Jūs gatavojaties apstiprināt šo kolekciju.

en: Please note, that you won't be able to make changes to your selection after that.
lv_LV: Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc tam atlasē vairs nevarēsiet veikt izmaiņas.

en: Selected items:
lv_LV: Izvēlētās preces:

en: Anything else you want us to know?
lv_LV: Vēl kaut kas, ko vēlaties, lai mēs uzzinātu?

en: Approve selection
lv_LV: Apstiprināt atlasi

en: Approve
lv_LV: Apstiprināt

en: Collection Approved
lv_LV: Apstiprināta kolekcija

en: Thank you!
lv_LV: Paldies!

en: The collection has been approved and a notification has been sent.
lv_LV: Kolekcija ir apstiprināta, un ir nosūtīts paziņojums.

en: You can now close this browser window.
lv_LV: Tagad varat aizvērt šo pārlūkprogrammas logu.

en: Current Selection
lv_LV: Pašreizējā atlase

en: Ai! Something has gone wrong and the selection has not yet been saved. Please try again, and if the problem persists, please contact us.
lv_LV: Ai! Kaut kas ir noticis nepareizi, un atlase vēl nav saglabāta. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz, un, ja problēma saglabājas, sazinieties ar mums.

en: Upload requirements
lv_LV: Augšupielādes prasības

en: Maximum
lv_LV: Maksimālais izmērs

en: file(s)
lv_LV: fails(-i)

en: Format
lv_LV: Formāts

en: Maximum size
lv_LV: Maksimālais izmērs

en: Files
lv_LV: Faili

en: File
lv_LV: Fails

en: Folders
lv_LV: Mapes

en: Delete file
lv_LV: Dzēst failu

en: Try to upload the file again
lv_LV: Mēģiniet vēlreiz augšupielādēt failu

en: Remove from queue
lv_LV: Noņemšana no rindas

en: Abort upload
lv_LV: Pārtraukt augšupielādi

en: Start Upload
lv_LV: Sākt augšupielādi

en: Hi there!
lv_LV: Sveiki!

en: This is the latest summary of all the activites that are logged since %s
lv_LV: Šis ir visu kopš %s reģistrēto aktivitāšu jaunākais kopsavilkums

en: No downloads found in this period
lv_LV: Šajā periodā lejupielādes nav atrastas

en: No activities found in this period
lv_LV: Šajā periodā nav konstatētas nekādas darbības

en: View more activites (%s left)
lv_LV: Skatīt vairāk aktivitāšu (%s atlicis)

en: View all activites
lv_LV: Apskatīt visas aktivitātes

en: More information about %s
lv_LV: Vairāk informācijas par %s

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
lv_LV: %s spraudnis ir atjaunināts.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
lv_LV: Ir pieejama jauna %s spraudņa versija.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
lv_LV: Nevar noteikt, vai ir pieejami atjauninājumi %s.

en: Unknown update checker status "%s"
lv_LV: Nezināms atjauninājumu pārbaudes statuss "%s"

en: There is no changelog available.
lv_LV: Nav pieejams izmaiņu saraksts.

en: Your Account is not verified. Please take a look at %sthis Article%s for more information how to verify your account
lv_LV: Jūsu konts nav pārbaudīts. Lūdzu, apskatiet %sšo pantu%s, lai uzzinātu vairāk par to, kā pārbaudīt savu kontu

en: You don't have the %s mbstring PHP extension%s enabled in your PHP configuration/package
lv_LV: Jūsu PHP konfigurācijā/paketē nav iespējots %s mbstring PHP paplašinājums%s

en: Multibyte string is required to handle (e.g.) non-Latin file names.
lv_LV: Lai apstrādātu (piemēram,) nelatīņu datņu nosaukumus, ir nepieciešama daudzbitu virkne.

en:  In most cases this can be enabled via your server configuration panel. Otherwise, ask your web host how to enable this extension for your server.
lv_LV:  Vairumā gadījumu to var aktivizēt servera konfigurācijas panelī. Pretējā gadījumā jautājiet savam tīmekļa mitinātājam, kā iespējot šo paplašinājumu jūsu serverī.

en: Cannot find .htaccess file in cache directory %s
lv_LV: Nav iespējams atrast .htaccess failu kešatmiņas direktorijā %s

en: Please check if the file exists on your server or copy it from the %s folder
lv_LV: Lūdzu, pārbaudiet, vai fails pastāv jūsu serverī, vai kopējiet to no %s mapes

en: The cURL library of your server does not support TLS1.2 or TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.2 support or higher for this library
lv_LV: Jūsu servera cURL bibliotēka neatbalsta TLS1.2 vai TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. Tas ir nepieciešams API, lai izveidotu drošu savienojumu. Lūdzu, sazinieties ar savu tīmekļa mitinātāju un lūdziet, lai tas atjaunina curl bibliotēku un/vai nodrošina TLS1.2 vai augstāku versiju atbalstu šai bibliotēkai

en: The sharing permissions on this file is preventing you from accessing this shared link. Please contact the administrator to change the sharing settings for this document in the cloud.
lv_LV: Šī faila koplietošanas atļaujas neļauj jums piekļūt šai koplietojamajai saitei. Lūdzu, sazinieties ar administratoru, lai mainītu šī dokumenta kopīgošanas iestatījumus mākonī.

en: Failed to copy.
lv_LV: Neizdevās kopēt.

en: Google popout button
lv_LV: Google uznirstošā poga

en: Activate the Google Pop Out button which is visible in the inline preview for a couple of file formats.
lv_LV: Aktivizējiet Google iznirstošo pogu, kas ir redzama vairāku failu formātu iebūvētajā priekšskatā.

en: The API has limited support for ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server when filters are configured for the module. Folders can be downloaded directly via the API if the module does not do any filtering.
lv_LV: API ir ierobežots atbalsts ZIP izveidei lidojuma laikā. Tāpēc ZIP fails (uz laiku) ir jāizveido jūsu serverī, kad modulim tiek konfigurēti filtri. Mapes var lejupielādēt tieši, izmantojot API, ja modulis neveic filtrēšanu.

en: Crop thumbnails
lv_LV: Apcirptie sīktēli

en: Crop thumbnails to a 1:1 format.
lv_LV: Apgrieziet sīktēlus 1:1 formātā.

en: Include system files
lv_LV: Iekļaut sistēmas failus

en: Display hidden system (dot) files (e.g. .DS_store, .config).
lv_LV: Slēpto sistēmas (dot) failu (piemēram, .DS_store, .config) parādīšana.

en: Finished
lv_LV: {{An user:%1$s}} ir pabeidzis augšupielādēt failus

en: Selecting files...
lv_LV: Failu atlase...

en: Almost ready
lv_LV: Gandrīz gatavs

en: Downloading...
lv_LV: Lejupielāde...

en: Not yet linked to a folder
lv_LV: Vēl nav saistīts ar mapi

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view].
lv_LV: Lūdzu, ņemiet vērā, ka ievietotajiem failiem ir publiskās koplietošanas atļauja [ikviens, kam ir saite, var apskatīt].

en: Link to download
lv_LV: Saite uz lejupielādi

en: Dropbox App Key
lv_LV: Dropbox lietotnes atslēga

en: Only if you want to use your own App, insert your App Key here
lv_LV: Tikai tad, ja vēlaties izmantot savu lietotni, ievietojiet šeit savu lietotnes atslēgu

en: Dropbox App Secret
lv_LV: Dropbox lietotnes noslēpums

en: If you want to use your own App, insert your App Secret here
lv_LV: Ja vēlaties izmantot savu lietotni, ievietojiet šeit savu lietotnes noslēpumu

en: Use App Folder
lv_LV: Lietojumprogrammu mapes lietošana

en: Is your App configured to only access the App specific folder?
lv_LV: Vai jūsu lietotne ir konfigurēta tā, lai piekļūtu tikai lietotnei paredzētai mapei?

en: Dropbox Account Settings
lv_LV: Dropbox konta iestatījumi

en: Dropbox Team Folders
lv_LV: Dropbox komandu mapes

en: Allows you to access your Dropbox Team Folders if you are using a Business Account
lv_LV: Ļauj piekļūt Dropbox komandu mapēm, ja izmantojat uzņēmuma kontu

en: Please check your existing Shortcodes and Manually linked Personal Folders when changing this setting. Your root folder will not longer be your Personal Folder when Team Folders are enabled
lv_LV: Mainot šo iestatījumu, pārbaudiet esošos saīsnes kodus un manuāli piesaistītās personiskās mapes. Kad ir iespējotas komandu mapes, jūsu saknes mape vairs nebūs jūsu personīgā mape

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed.
lv_LV: Tā kā API nenodrošina miniatūras, spraudnis tās ģenerē un saglabā lokāli. Vajadzības gadījumā šo mapi varat iztukšot.

en: Read the full Privacy Policy if you have any further privacy concerns.
lv_LV: Ja jums ir vēl kādas bažas par konfidencialitāti, izlasiet pilnu konfidencialitātes politiku.

en: Failed to load folder.
lv_LV: Neizdevās ielādēt mapi.

en: Failed to load data in folder.
lv_LV: Neizdevās ielādēt datus mapē.

en: My files
lv_LV: Mani faili

en: The feature is disabled.
lv_LV: Šī funkcija ir atspējota.

en: Please check the sharing permissions for the OneDrive / SharePoint library to see if sharing is allowed.
lv_LV: Lūdzu, pārbaudiet kopīgošanas atļaujas OneDrive / SharePoint bibliotēkai, lai pārliecinātos, vai kopīgošana ir atļauta.

en: No Access
lv_LV: Nav piekļuves

en: Edited
lv_LV: Rediģēts

en: %s edited the %s %s
lv_LV: %s rediģēts %s %s

en: Make sure that the action is enabled.
lv_LV: Pārliecinieties, ka šī darbība ir iespējota, izmantojot tālāk norādīto iestatījumu.

en: Preview File
lv_LV: Priekšskatījuma fails

en: Edit File
lv_LV: Rediģēt failu

en: Open File in %s
lv_LV: Atvērt failu %s

en: The API does not support ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server. For that reason, it is not recommended to enable this setting when you are working with large files or folders.
lv_LV: API neatbalsta ZIP izveidošanu darbības režīmā. Tāpēc ZIP fails (uz laiku) ir jāizveido jūsu serverī. Šā iemesla dēļ nav ieteicams iespējot šo iestatījumu, ja strādājat ar lieliem failiem vai mapēm.

en: Edit Microsoft Office documents
lv_LV: Rediģēt Microsoft Office dokumentus

en: Allow users to edit Google Documents and Office documents.
lv_LV: Ļaujiet lietotājiem rediģēt Google dokumentus un Office dokumentus.

en: Who can edit documents?
lv_LV: Kas var rediģēt dokumentus?

en: Show last modified by
lv_LV: Rādīt pēdējo reizi mainījis

en: Use ID3 metadata
lv_LV: Izmantot ID3 metadatus

en: Editable
lv_LV: Rediģējams

en: Editable mode is only available for Office Docs.
lv_LV: Rediģēšanas režīms ir pieejams tikai Office dokumentiem.

en: Keep last modified date
lv_LV: Saglabāt pēdējās izmaiņas datumu

en: By default, the last modified date will be changed to the date/time when the file was uploaded. If you want to keep the original date, enable this setting.
lv_LV: Pēc noklusējuma pēdējās izmaiņas datums tiks mainīts uz datumu/laiku, kad fails tika augšupielādēts. Ja vēlaties saglabāt sākotnējo datumu, iespējojiet šo iestatījumu.

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB).
lv_LV: Maksimālais augšupielādei atlasīto failu lielums (piemēram, 100 MB).

en: Hello %s, you have been granted access to your folder. You can now view and download the contents of this folder. If you have any questions or need further assistance, please do not hesitate to contact us.
lv_LV: Sveiki %s, jums ir piešķirta piekļuve jūsu mapei. Tagad varat apskatīt un lejupielādēt šīs mapes saturu. Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama papildu palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mums.

en: File download URL
lv_LV: Failu lejupielādes URL

en: File can not be found
lv_LV: Failu nevar atrast

en: Order not found
lv_LV: Pasūtījums nav atrasts

en: Modified by
lv_LV: Modificējis

en: This module is not available because the connected account is set to read-only mode. Please reconnect your cloud account using the correct permissions.
lv_LV: Šis modulis nav pieejams, jo pievienotajam kontam ir iestatīts tikai lasīšanas režīms. Lūdzu, atkārtoti pievienojiet savu mākoņa kontu, izmantojot pareizās atļaujas.

en: Link to editable document
lv_LV: Saite uz rediģējamu dokumentu

en: Share Personal Folder with user
lv_LV: Personas mapes kopīgošana ar lietotāju

en: Add the user's email address to the sharing permissions of the created cloud folder. The user will be able to access the folder directly through the cloud, not just through this plugin.
lv_LV: Pievienojiet lietotāja e-pasta adresi izveidotās mākoņa mapes koplietošanas atļaujām. Lietotājs varēs piekļūt mapei tieši, izmantojot mākoni, nevis tikai šo spraudni.

en: OneDrive / SharePoint Account Settings
lv_LV: OneDrive / SharePoint konta iestatījumi

en: SharePoint Site Libraries
lv_LV: SharePoint vietņu bibliotēkas

en: Should the SharePoint Site Libraries be accessible via the plugin? Re-authorize the plugin with your account after changing this setting to make sure that the plugin is granted access with the correct scope.
lv_LV: Vai SharePoint vietnes bibliotēkām jābūt pieejamām, izmantojot spraudni? Pēc šī iestatījuma maiņas atkārtoti autorizējiet spraudni savā kontā, lai pārliecinātos, ka spraudnim ir piešķirta piekļuve ar pareizo darbības jomu.

en: SharePoint Sites filter
lv_LV: SharePoint vietņu filtrs

en: If you want the plugin to list only specific SharePoint sites, you can add the names of the SharePoint sites separated by a comma (,). Reducing the number of SharePoint sites that the plugin needs to monitor greatly improves performance.
lv_LV: Ja vēlaties, lai spraudnis uzskaitītu tikai konkrētas SharePoint vietnes, varat pievienot SharePoint vietņu nosaukumus, kas atdalīti ar komatu (,). Samazinot SharePoint vietņu skaitu, kas spraudnim jāuzrauga, ievērojami uzlabojas veiktspēja.

en: Thumbnail location
lv_LV: Miniatūras atrašanās vieta

en: Deliver thumbnails directly from the OneDrive servers or store them on your own server. Storing the thumbnails locally can slow down the performance of the plugin.
lv_LV: Piegādājiet miniatūras tieši no OneDrive serveriem vai saglabājiet tās savā serverī. Ja miniatūras tiek glabātas lokāli, var palēnināties spraudņa veiktspēja.

en: Via OneDrive servers
lv_LV: Izmantojot OneDrive serverus

en: Via this server
lv_LV: Izmantojot šo serveri

en: Switch to new Search API (Beta)
lv_LV: Pāreja uz jauno meklēšanas API (beta versija)

en: Does the search not return any files? Try switching to the new search API.
lv_LV: Vai meklēšana neatgriež nevienu failu? Mēģiniet pārslēgties uz jauno meklēšanas API.

en: The plugin will generate thumbnails for Business accounts if enabled in the settings, and store them locally. You can purge that folder if needed.
lv_LV: Spraudnis ģenerēs Biznesa kontu sīktēlus, ja iestatījumos ir iespējota šī opcija, un saglabās tos lokāli. Vajadzības gadījumā šo mapi varat iztukšot.

en: Logs
lv_LV: Žurnāli

en: Enable API log
lv_LV: API žurnāla iespējošana

en: When enabled, all API requests will be logged in the file <code>/wp-content/%s-cache/api.log</code>. Please note that this log file is not accessible via the browser on Apache servers.
lv_LV: Ja šī funkcija ir iespējota, visi API pieprasījumi tiks reģistrēti failā <code>/wp-content/%s-cache/api.log.</code> Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis žurnāla fails Apache serveros nav pieejams pārlūkprogrammā.

en: Download API log
lv_LV: Lejupielādēt API žurnālu

en: Download log
lv_LV: Lejupielādēt žurnālu

en: Before we start: your Data & Privacy
lv_LV: Pirms sākam: jūsu dati un konfidencialitāte

en: What data should the plugin access?
lv_LV: Kādiem datiem spraudnim būtu jāpiešķir piekļuve?

en: Begin authorization
lv_LV: Autorizācijas sākšana

en: You can now authorize the plugin to access your %s account
lv_LV: Tagad varat autorizēt spraudni, lai piekļūtu jūsu %s kontam

en: You will be asked to grant the application the permissions as described below.
lv_LV: Jums tiks prasīts piešķirt lietojumprogrammai turpmāk aprakstītās atļaujas.

en: Allow the plugin to see and download all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `download` permission allows your users to downloads files from your cloud account.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim skatīt un lejupielādēt visus jūsu %s failus un kopīgotos failus. Mēs lūdzam `redzēt` atļauju, lai jūs varētu apskatīt failus, izmantojot spraudņa moduļus. Ar `download` atļauju lietotāji var lejupielādēt failus no jūsu mākoņa konta.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes renaming, editing, deleting and sharing your files via the plugin modules.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim skatīt, lejupielādēt, rediģēt, izveidot un dzēst visus jūsu %s failus un koplietotos failus. Mēs pieprasām `redzēt` atļauju, lai jūs varētu apskatīt failus, izmantojot spraudņa moduļus. Atļauja `izveidot` ir nepieciešama, lai ļautu augšupielādēt jaunu saturu jūsu mākoņa kontā. Pārējās atļaujas ir nepieciešamas, lai jūs varētu pārvaldīt failus savā mākoņa kontā. Tas ietver failu pārdēvēšanu, rediģēšanu, dzēšanu un kopīgošanu, izmantojot spraudņa moduļus.

en: Allow the plugin to maintain access to the content on behalf of the user.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim saglabāt piekļuvi saturam lietotāja vārdā.

en: Continue with
lv_LV: Turpināt ar

en: Almost done...
lv_LV: Gandrīz pabeigts...

en: This is the latest summary of all the activities that are logged since %s
lv_LV: Šis ir jaunākais kopsavilkums par visām darbībām, kas reģistrētas kopš %s

en: View more activities (%s left)
lv_LV: Skatīt vairāk aktivitāšu (%s atlicis)

en: View all activities
lv_LV: Apskatīt visas aktivitātes

en: Shared Drives
lv_LV: Koplietojamie diski

en: Computers
lv_LV: Datori

en: Limited Support!
lv_LV: Ierobežots atbalsts!

en: Shared with me
lv_LV: Dalījās ar mani

en: Failed to create file.
lv_LV: Fail to create file.

en: App Folder - Only access files uploaded by the plugin
lv_LV: Lietotņu mape - piekļūstiet tikai spraudņa augšupielādētajiem failiem

en: App Folder - Limited Access
lv_LV: Lietotņu mape - ierobežota piekļuve

en: You are not authorized to add something in this directory.
lv_LV: Jūs neesat pilnvarots kaut ko pievienot šajā direktorijā.

en: You are not authorized to add a file.
lv_LV: Jums nav tiesību pievienot failu.

en: Can't create link
lv_LV: Nevar izveidot saiti

en: %s searched for: %s
lv_LV: %s meklēts: %s

en: Failed to create shortcut
lv_LV: Neizdevās izveidot saīsni

en: Not all shortcuts could be created
lv_LV: Ne visus īsceļus var izveidot

en: Successfully added shortcut in new location
lv_LV: Veiksmīgi pievienota īsceļu jaunā atrašanās vietā

en: Create new documents
lv_LV: Izveidot jaunus dokumentus

en: Create new Google Documents via this module.
lv_LV: Izmantojot šo moduli, varat izveidot jaunus Google dokumentus.

en: Who can create documents?
lv_LV: Kas var izveidot dokumentus?

en: Create shortcuts
lv_LV: Īsceļu izveide

en: Create shortcuts to files and folder.
lv_LV: Izveidojiet īsceļus uz failiem un mapēm.

en: Who can create shortcuts for files?
lv_LV: Kas var izveidot failu īsceļus?

en: Who can create shortcuts for folders?
lv_LV: Kas var izveidot mapju īsceļus?

en: Edit Google Docs and Office documents
lv_LV: Google dokumentu un Office dokumentu rediģēšana

en: Edit View
lv_LV: Rediģēt skatu

en: What type of view should the editable document have?
lv_LV: Kāda veida skatam jābūt rediģējamam dokumentam?

en: Minimalistic View
lv_LV: Minimālistisks skats

en: Full view with toolbar
lv_LV: Pilns skats ar rīkjoslu

en: Delete to trash
lv_LV: Dzēst uz atkritumu urnu

en: Place deleted items in trash instead of immediately deleting them permanently.
lv_LV: Izdzēstos vienumus ievietojiet miskastē, nevis uzreiz dzēsiet tos neatgriezeniski.

en: This setting is experimental and can have unexpected results in combination with some settings.
lv_LV: Šis iestatījums ir eksperimentāls, un kombinācijā ar dažiem iestatījumiem tas var radīt negaidītus rezultātus.

en: Full View
lv_LV: Pilns skats

en: Convert Documents
lv_LV: Dokumentu konvertēšana

en: You can convert uploaded documents to Google Documents if the file format is supported.
lv_LV: Ja tiek atbalstīts faila formāts, augšupielādētos dokumentus varat konvertēt Google dokumentos.

en: Convert documents to Google Docs
lv_LV: Dokumentu konvertēšana uz Google Dokumenti

en: Convert following mimetypes
lv_LV: Konvertēt šādi mimētipi

en: The new folder is in the template folder. Select another folder.
lv_LV: Jaunā mape atrodas šablona mapē. Izvēlieties citu mapi.

en: Add shortcut
lv_LV: Pievienot īsceļu

en: Editable with toolbar
lv_LV: Rediģējams ar rīkjoslu

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view]. Google Docs can also be embedded in "Edit" mode. The sharing permissions are set to [anyone with link can edit].
lv_LV: Lūdzu, ņemiet vērā, ka ievietotajiem failiem ir publiskās koplietošanas atļauja [ikviens, kam ir saite, var apskatīt]. Google dokumentus var ievietot arī "Rediģēšanas" režīmā. Kopīgošanas atļaujas ir iestatītas uz [ikviens, kam ir saite, var rediģēt].

en: Important:
lv_LV: Svarīgi:

en: Google Account Settings
lv_LV: Google konta iestatījumi

en: Google Workspace Domain
lv_LV: Google darbvietas domēns

en: If you have a Google Workspace Domain and you want to share your documents ONLY with users having an account in your Google Workspace Domain, please insert your domain.
lv_LV: Ja jums ir Google Workspace domēns un vēlaties kopīgot dokumentus TIKAI ar lietotājiem, kuriem ir konts jūsu Google Workspace domēnā, lūdzu, ievietojiet savu domēnu.

en: If you want your documents to be accessible to the public, leave this setting empty.
lv_LV: Ja vēlaties, lai dokumenti būtu publiski pieejami, atstājiet šo iestatījumu tukšu.

en: Manage Sharing Permission
lv_LV: Kopīgošanas atļauju pārvaldība

en: If you want to manage the file sharing permissions manually by yourself, disable this function. This can be useful for instance, when you are using this plugin in an intranet environment.
lv_LV: Ja failu kopīgošanas atļaujas vēlaties pārvaldīt pats manuāli, atspējojiet šo funkciju. Tas var būt noderīgi, piemēram, ja lietojat šo spraudni intraneta vidē.

en: Throttle to prevent resource complaints on budget hosts. The higher the value, the slower the download/stream when the proxy download method is used.
lv_LV: Drosele, lai novērstu resursu sūdzības par budžeta saimniekiem. Jo augstāka vērtība, jo lēnāka lejupielāde/straumēšana, kad tiek izmantota starpniekserveru lejupielādes metode.

en: Low
lv_LV: Zema

en: Medium
lv_LV: Vidējs

en: High
lv_LV: Augsta

en: Restore Sharing Permissions
lv_LV: Kopīgošanas atļauju atjaunošana

en: For files previewed by the plugin that require public sharing permissions, remove the public sharing permissions automatically after 1 hour.
lv_LV: Faili, kuru priekšskatīšanai ar spraudni ir nepieciešamas publiskās kopīgošanas atļaujas, pēc 1 stundas tiek automātiski noņemtas publiskās kopīgošanas atļaujas.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete only specific  %s files you use with this plugin. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes downloading, renaming, editing, deleting and sharing those plugin specific files via the plugin modules. The plugin is not able to access any content on your %s which is not uploaded via the plugin.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim skatīt, lejupielādēt, rediģēt, izveidot un dzēst tikai konkrētus %s failus, kurus izmantojat ar šo spraudni. Mēs lūdzam `redzēt` atļauju, lai jūs varētu apskatīt failus, izmantojot spraudņa moduļus. Atļauja `izveidot` ir nepieciešama, lai ļautu augšupielādēt jaunu saturu savā mākoņa kontā. Pārējās atļaujas ir nepieciešamas, lai jūs varētu pārvaldīt failus savā mākoņa kontā. Tas ietver šo spraudnim specifisko failu lejupielādi, pārdēvēšanu, rediģēšanu, dzēšanu un kopīgošanu, izmantojot spraudņa moduļus. Spraudnis nevar piekļūt nevienam jūsu %s saturam, kas nav augšupielādēts, izmantojot spraudni.

en: Allow the plugin to see and download all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can list the files through the plugin modules, the `download` permission allows your users to downloads files from your Google Drive.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim skatīt un lejupielādēt visus jūsu %s failus un kopīgotos failus. Mēs pieprasām `redzēt` atļauju, lai jūs varētu uzskaitīt failus, izmantojot spraudņa moduļus, savukārt `izsūtīt` atļauja ļauj lietotājiem lejupielādēt failus no jūsu Google diska.

en: Allow the plugin to see your primary %s email address. The email address will be displayed on this page for easy account identification.
lv_LV: Ļaujiet spraudnim redzēt jūsu primāro %s e-pasta adresi. E-pasta adrese tiks parādīta šajā lapā, lai atvieglotu konta identifikāciju.

en: This information will only be displayed on this page for easy account identification.
lv_LV: Šī informācija tiks parādīta tikai šajā lapā, lai atvieglotu konta identifikāciju.

en: Google Doc
lv_LV: Google dokuments

en: Google Sheet
lv_LV: Google lapa
